Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egy (egyre nagyobb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egy (egyre nagyobb) része miért nem veszi észre a saját elvárásait?

Figyelt kérdés

Mindig csak arról hebegnek, hogy milyen magas igényeik vannak a nőknek, miközben ők csak egy "normális" lányt szeretnének. De azt mindig elfelejtik kifejteni, hogy a "normális", valahol a tökéletes környékén mozog. Nekik csak a belső számít, hogy legyen rendes, ami tapasztalataim szerint nagyjából azt takarja, hogy csak pozitív tulajdonságai legyenek, ha nem egy jóságos tündérke, akkor már nem elég jó. De azért külsőre legyen szép, vagy legalább átlagos, ami az alapján, ami példákat mutattak erre a jelzőre, minimum a szép alsó rétegébe tartozik, de inkább valahol feljebb.

Ezt miért nem akarják észrevenni?


2015. okt. 3. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Ez csak a te gondolatod,amit tényként írsz le,de mellé semmi bizonyíték nincs.

Ém viszont tudom mi a bizonyíték mind a két esetben...a nézőpont az.

Szóval,semmivel vagy jobb azoknál,akikiket kritizálsz.

2015. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Az én elvárásaim a nőkkel szemben: ne dugjon fűvel-fával, legyen kedves, de őszinte, és legyen annyira intelligens, hogy beszélgetni lehessen vele. Arról nem mi férfiak tehetünk, hogy alig van olyan nő, aki ennek megfelelne.
2015. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Ha így lenne,ahogyan írod azt beismerném,de sajnos nincs így. :)

Volt olyan lány,aki nagyon hasonló volt ahhoz,amit itt az oldalon sokan "csúnya lánynak" emlegettek és mutogattak,nos én benne is láttam a szépséget,volt benne valami nagyon érdekes,és egyedi.Ráadásul a szemei szépek voltak nagyon,és azt én nagyon szeretem...

Szóval a férfiak azért sokkal kevésbé felszínesek,ez egyértelmű.

De gyere el,meg is mutatom élőben is szívesen,hogy így van...

24/F

2015. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Néhány itt hisztiző töketlen fajankóból ne indulj ki. Azok meg megérdemlik a sorsukat.
2015. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Nanana, álljunk meg egy szóra, tanár úr! Kezdjük ott, hogy a nők igen nagy része csinos, jól néz ki, ad magára, és hajszíntől, hajhossztól, szemszíntől, magasságtól, és mindenféle egyéb külső tulajdonságoktól függetlenül rengeteg férfinak teljesen mindegy, ha a nő egy 158 centi magas, 58 kilós, ívelt testalkatú, szőke, barna szemű, lapos fenekű, nagy mellű, vagy egy 179 centi magas, 62 kilós, vékony, sportos testalkatú, barna hajú, zöld szemű, kerek seggű, semmi mellű egyén. Teljesen mindegy, hogy 70A-s vagy 80D-s kosarat hord a nő, teljesen mindegy, hogy szőke vagy barna, ha egyszer csinos, egyszerű, vonzó. Ezt sok hülye nő egyébként tévesen úgy értelmezi, hogy a férfiaknak minden mindegy, csak legyen valaki. Ellenben nézzük csak már meg, hogy egy nőnek mi az ideálja, s vajon képes-e ezt az ideált feladni, s vajon képes-e az ideáltól eltérő férfiakkal is belemenni akármibe. Egy nő férfiideálja általában minimum 180 centi magasság, sportos testalkat, sötétebb bőrszín, barna szem, barna haj, borosta. Tehát egy férfi széles körben nézelődhet a lehetséges nők közül a külsőt illetően, addig a nők csak a férfiak egy alig észrevehető kis rétegét tekinti célszemélynek, akivel összejönnének, mert minden férfiban a hibákra utaznak, keresik a kibúvót, hogy mi az, amibe esetleg bele lehet kötni, azaz amit nem tűrnének el. Lehet az a férfin egy arcon lévő apró anyajegy, arcszőr hiánya, világosabb bőrszín, kopaszodó fej, genetikailag izomzatra kevésbé fejleszthető testalkat, barna helyett kék szemszíne van az illetőnek, nem elég rövid/hosszú a haja, nincs eléggé kigyúrva és a többi, és a többi, és a többi. A nőknél nincs olyan, hogy egy jóképű, deltás testfelépítésű, babaarcú srácra nemet mondanának, mert ezeknek alapvető férfitulajdonságoknak kell lenniük. Még sosem hallottam jóképű, deltás testfelépítésű, babaarcú srácot panaszkodni, hogy egy nő nem akart összejönni vele. Ennyit a nők és a férfiak külsőségeket illető elvárásairól.


Aztán! Mik az én elvárásaim? Olyan marha nagy kérés, hogy ne legyen egy nő igénytelenül elhízott, három mázsás zsírsertés? Vagy olyan nagy kérés, hogy egy nő őszintén beszéljen, s ne sumákoljon, ne hazudozzon, ne kavarja szart? Olyan nagy kérés, hogy egy nő a tizenéves-huszonéves időszakában lehetőleg ne kufircoljon a fél Dunántúllal? Olyan nagy kérés, hogy egy nő ne hisztizzen, ne konfrontálódjon, s nyugodtan, ésszerűen, higgadtan meg lehessen vele beszélni bármit? Olyan nagy kérés, hogy egy nő ne várjon világmegváltó csodát egy férfitól? Mert bizony minden rohadt nő a tökéletes férfit várja, a megtestesült makulátlanságot, akinek egy csöpp hibája sincs.


De tessék, itt van, szemezgess! A #15-ös hozzászólást én írtam egy korábbi felhasználónevemről: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske.. Ennyi elvárásom lenne, és eddig nulla, azaz egyetlen nő sem tudott ennek, vagy legalábbis minimum 80%-ának megfelelni. A nők nagy része selejtes, értéktelen, szeméttelepre való biomassza!

2015. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: elolvastam a linkelt előző topikot is és ott a hozzászólásod .

Én nő vagyok, ugy gondolom magamról hogy kevésbé problémás vagyok. Lojális, megértő, alkalmazkodó, nem kérek sokat.

De az érzésem az hogy te a tökéletes nőt keresed. Főleg a belsőre értem mindezt.


— túlzásba vitt hisztire való hajlam és a velejárók, úgymint féltékenységi rohamok, oktalan dühkitörések stb.

— merevség, "némalevente", azaz harapófogóval sem lehet kihúzni belőle semmit

— labilis idegállapot, hangulatingadozás, szeszélyesség


Ezt azért túlzásnak tartom, velem is előfordul hogy sokszor változik a kedélyállapotom. Van amikor jobb kedvem van es van amikor kevésbé.

2015. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 vagyok +

Az én barátom egy elég nehéz ember (ezt mondjak róla sokan) megis megtanultam alkalmazkodni hozza. Az egész csak akarás kérdése. A nők nagyrésze is tudna normálisan viselkedni de valamiert nem akarnak vagy nem is tudnak. Léteznek normális nők is de meg kell találni őket. Másik kérdés az hogy a listát író másik fél mit tud adni es nyújtani emberileg?

2015. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy mindkét nemből, akik a másik nem magas elvárásai felett siránkoznak - ideértve ezúttal téged is, kérdező - a saját kudarcaikra próbálnak valami elfogadható mentséget kreálni.


Pedig közelebb jutnának a megoldáshoz, ha egyszerűen elkönyvelnék, hogy még nem találták meg a megfelelő partnert maguknak, esetleg megpróbálnák némi önismerettel-önértékeléssel kitalálni, miben fejlődhetnének.


Hülyeség másokra áttolni ennek a felelősségét.

2015. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Van egy olyan megérzésem hogy te is macsó jópasit akarsz párodnak. Szóval akkor most miért kötsz bele az itteni átlagos srácokba?
2015. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ámítástechnika: Ne haragudj, de ez egy NAGYON hosszú lista, ahhoz képest, hogy a nőknek vannak szerinted túl sok és nagy elvárásaik. És a "Hirtelen ennyi jutott eszembe" mondatból a végéről arra lehet következtetni, hogy nyilvánvalóan nem ez a teljes verzió. De már ez is nagyjából a tökéletes nőt takarja. Akkor miről beszélünk?

Egyébként már ott elvérzett az elméleted a nők igényeiről, hogy nekem pl. a szőke, világos szemű és bőrűek tetszenek (persze ez nem kizáró dolog) és még biztosan találnék rám nem illő dolgokat az elgondolásodban a nők ízléséről. És persze feltételezhetjük, hogy nem csak én vagyok ilyen a nők közül...

"A nők nagy része selejtes, értéktelen, szeméttelepre való biomassza!" - Aki pedig ilyet leír, ne is akarjon nőt magának.

2015. okt. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!