Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az egyik legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb (fiú)barátom úgy viselkedik velem, mint a többi (lány)barátjával, de ha akár csak minimális alkoholt is iszik, elkezd hozzám húzni. Keresi a társaságom, megfogja a kezem, hozzámbújik, átkarol, mélyen a szemembe néz... Szóval közeledik, de nagyon gyengéden. Aztán józanon ismét visszaáll a régi kerékvágásba... Ez miért lehet?

2015. okt. 3. 13:21
 1/8 RRR ***** válasza:

mert félénk

mert nem érzi,hogy több is lehetne köztetek

mert fél ,hogy elrontja a barátságot is

2015. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De mivel rontaná el?

Józonon teljesen más... Nem tudom, hogy egy barátnál többet lát-e bennem.

2015. okt. 3. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Az alkohol mindenkire máshogy hat, nem lehet tudni, hogy belőle az őszinteséget vagy a hülyeséget hozza ki. Pont ezért kéne vele megbeszélned, ha már ennyire foglalkoztat. Esetleg örülnél neki, ha kiderülne, hogy tényleg többet akar barátságnál?
2015. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogyan reagálnék, ha előhozakodna vele... Jelenleg nem érzem magam késznek egy kapcsolatra, de barátilag nagyon szeretem. Az biztos, hogy nem én látok bele plusz dolgokat a helyzetbe, mert már egy pohár bor után is valóban olyanná válik a viselkedése, mint amit leírtam.
2015. okt. 3. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerelmes beléd az az istenbarma, csak titkolja. A szesz meg leszedi róla a féket.
2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha nem ittas, akkor internetes felületeken is alig ír, olyan furán közömbös velem.
2015. okt. 4. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Örülj neki.


Ha "nem érzed magad készen egy kapcsolatra" (mekkora lózung már ez...), akkor mit foglalkozol ennyit a dologgal?


Vagy mondd meg neki, hogy ő neked csak ilyen "barátzónás" izé, vagy hagyd a fenébe, ha látod, hogy poharat emel a szájához.


Vagy önts épp te neki egy-két pohárral.

2015. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne lózung? Éppen emiatt aggaszt a dolog... Mert nem akarom elveszteni barátként azzal, hogy nem vagyok rá felkészülve, mint férfi.
2015. okt. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!