Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet a barátomnak ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a barátomnak ez az ajándék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemsokára betöltjük a párommal az egyéves évfordulónkat és születésnapja is lesz, szóval ezekre az ünnepekre szeretnék neki adni ajándékot. Csak nem tudom jó-e amire gondolok.

Szóval: Ő karácsonyra is és Valentin-napra is nyakláncot adott nekem, mi lenne ha én meg adnék neki egy gyűrűt. (NEM jegygyűrű!) szerintetek félreértené? Inkább ezt hagyjam? De már mondta is egyébként, hogy feleségül akar majd venni, ha mindkettőnknek rendeződik az élete (tanulás, munka) szóval megsértődni biztos nem fog, de mennyire jó ötlet ez?


2010. márc. 15. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ez a gyűrű egy picit túlzás...1 év után...ehet félreérti,meg a pasik annyira nem rajongnak az ékszerekért,ha érted mire gondolok.Én legalábbis valami mást adnék neki a helyedben,
2010. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semennyire. szerintem túlzás egy év után.
2010. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkabb karkotot.
2010. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félreértené...sőt.Nekem volt hasonló eset-bár a párom is komolyan gondolja,egyszer megtaláltam egy régi gyűrűmet(unisex-ezüst karika egy kis mintával)ami nagy az ujjamra ezért nem hordtam-mondtam neki,hogy oda akarom valakinek adni,próbálja fel,hogy jó-e rá,mert inkább neki adom,mint valamelyik barátnőmnek.Erre elkezdett hebegni-habogni hogy de ez túl korai neki,meg mit tudom én...pedig szerintem világos voltam,amikor azt mondtam,hogy csak el akarom ajándékozi...azt meg mondanom sem kell,hogy azért elég rosszul esett.Végül a barátnőmnél kötött ki a gyűrűm-szerencsére ő nem értette félre...
2010. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy traktort
2010. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,egyébként nem volt jó az ujjára.../13.11-es voltam/
2010. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!