Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egy pasi aki 30 évesen már feladta azt hogy valaha is talál nőt kapcsolatra vagyis a társkeresést.Elege volt abból hogy folyton csak csalódott és már nem keres senkit vagyis bele törődött abba hogy egyedül marad.
2015. okt. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi legyen? Ha így döntött, az ő baja.
2015. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kegyetlen leszek ugyhogy ha erzekeny vagy inkabb ne olvasd el.



Szerintem rohadt szanalmas. Nem hiszem el,hogy valaki olyan toketlen Legyen hogy nem kepes talalni valakit 12 eV alatt ha azt mondjuk hogy 18 evesen kezdett el csajozni. Ott vlami nagyon nagy gubanc van. Kellene egg kis onvizsgalatot tartani hogy mi lehet a baj.

18/L

2015. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.semmi baj.
2015. okt. 4. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tartom töketlenségnek, se szánalmasnak, elképzelhetőnek tartom, hogy sosem találkozott azzal, akivel el tudta volna képzelni együtt az életét.


Én őszintén szomorúnak tartom, hogy 30 évesen (ami azért, valljuk be, nem egy ráncos, tehetetlen, ágybavizelő vénembert jelent) "feladja". Ez kb olyan, mint mikor a tizen-huszonévesek öngyilkosak lesznek, mert "már úgysem lesz jobb". Kb ezzel a hozzáállással elveszíti a jövőbeni lehetőségeket.


Nagyon sok ember van, aki 30+ találja meg az igazit. Szerintem konkrétan hülyeség feladni idő előtt. Majd ha a halálos ágyán még mindig nincs szerető feleség, család mellette, akkor esetleg feladhatja. De amíg élet van, addig van remény is, szóval szerintem elég butaság feladni, főleg ilyen fiatalon.


Persze, elhiszem, hogy rossz érzés folyamatosan csalódni, de nincs olyan ember, akivel ne így lenne. Nem feltétlenül a párkeresésben, az élet akármelyik területén. Reménykedsz, csalódsz, végiggondolod, mit rontottál el, tanulsz belőle, máskor jobban csinálod, satöbbi, satöbbi, egészen addig, amíg végül már nem is csalódással zárul.


Szerintem nem szabad feladni, azzal teszed magadnak a legrosszabbat. Pláne, hogy basszus, még csak öreg sem vagy. Tulajdonképpen csak mostanság kellene kezdődnie az életednek, erre te meg gyökerében elfojtod? Nem szabad.

2015. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2015. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!