Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem is tisztelné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem is tisztelné?

Figyelt kérdés
Feltételezzük hogy a nő teherbe esik. De erre egyikük sem számított. A férfi nem akarja a gyereket, de a nő igen. A férfi szerint jobb lenne, el vetetni a nő pedig meg akarja tartani. Nő azt mondja, nem érdekel hogy nem akarod, ha én meg akarom tartani meg tartom. De ez csak egy feltételezés, semmi köze a valósághoz.:) Válaszokat köszönöm.

2015. okt. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazságtalannak tartom, hogy kizárólag a nőé a döntés. Nőként is azt gondolom, hogy meg kéne tudni beszélni az ilyen helyzeteket. A tiszteletnek ehhez semmi köze. A gyerek életét kéne tisztelni legfeljebb. Amikor készült, mindketten ott voltak, a felelősség tehát adott.
2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy te vagy a nő és veled történt meg. Azt kérdezed, hogy az apuka nem tisztelne téged? Szerintem csak nem áll készen az apaságra, vagy nem vagy fontos neki. Ha meg akarod tartani, megtartod, minden jogod megvan hozzá, de gondolj bele, hogy a picinek akkor apa nélkül kell felnőnie - ez neked is teher, neki is teher.
2015. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez természetes, legjobb a gyereknek ha apja és anya is ott van. Jobb a lelki világának is. Viszont nem lehet, kényszeríteni valakit hogy de pedig el kell, hogy vetesd a gyereket. Nyilván egyedül nehéz lenne, fel nevelni. De azt sem tartom tisztességesnek hogy olyanért, fiszesen amit nem akar/akart. Nyilván lehet gyógyszer/gumi mellet is gyerek akaratunk ellenére is.
2015. okt. 8. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell baSzni ,ha nem akartok gyereket..
2015. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat ha nem hazas tarsak es a no nem fog gyerektartasit kovetelni, az o dolga, ha megtartja.


"De erre egyikük sem számított."


Mar pedig ha dugsz, szamitanod kell erre, barhogy is vedekezted, hacsak az egyik fel nincs elkotve.

2015. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, megtarthatja, de akkor nevelje is fel egyedül.
2015. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megtartanám, ha azt akarnám. Ha a férfi nem akarna külön utat kéne járnunk. És íratnék egy olyan hivatalosan, ügyvéd minden biszembszom áltam elismert egyezményt, hogy a férfi nem akarta a gyereket, gyerektartást nem kell fizetnie, de soha nem is láthatja a gyeremekét. És az ügy letudva
2015. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!