Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt Facebookról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt Facebookról, ha tetszem (? ) neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy suliba jártunk. Egyszer beszélgettünk pár mondat erejéig, általános témákról, ekkor megjegyezte, hogy jó társaság vagyok, és beszélgethetnénk gyakrabban. Állandóan bámult, ha köszöntünk zavarban volt kissé. Amióta csak a városban futunk össze, szintén ez a felállás van érvényben. Azt veszem észre, hogy már messziről észrevesz és bámul, és ahogy elhaladok mellette, a földet nézi és zavarban van. Nos, nekem volt párom, míg egy suliba jártunk ezzel az illetővel. Bejelölt Facebookon, pár hét múlva neki is lett párja, én addigra már szakítottam más okokból kifolyólag. Egy ideig még ismerősöm volt, sosem írtunk egymásnak, de nem rég észrevettem, hogy nincs az ismerőseim között. És ezt nem értem, hogy miért törölt. Illetve már azt sem, hogy miért bámult, ha van barátnője.
2015. okt. 9. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Pár hét múlva neki is lett párja".A lány nem akarta,hogy az ismerőse legyél.Vagy ő nem akarta,ami mondjuk érthető,ha már lett barátnője.
2015. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem is ő törölt, hanem a barátnője!:P
2015. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ezekre a lehetőségekre gondoltam. :D Igazából ha akart is volna valamit, konkrétabban nem tett semmit az ügy érdekében a bámuláson kívül.
2015. okt. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!