Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok vagy a felfázás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok vagy a felfázás miatt késhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a párommal "majdnem" lefeküdtünk egymással(azért majdnem mert belém hatolt de nem bennem ment el! sőt el sem ment és azóta nem jött meg egy hete kellett volna hogy megjöjjön,ez a mensim után 5 napra történt,volt egy felfázásom is a hasam nagyon fáj olyan mintha meg akarna jönni de még semmi (védekezni azért nem mert nem bírom a fogamzásgátlót ő meg az óvszerre allergiás) előváladéktól lehetek terhes?
2010. márc. 15. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

98,787878% esélyed van hogy terhes vagy.

100%,hogy terhes és megfázott is

2010. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,de nagyon minimális az esélye. Ha nagyon izgulsz,vegyél 1 tesztet.
2010. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már vettem egyet de az nem működött szerdán megyek orvoshoz remélem nem vagyok az :S
2010. márc. 15. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én szurkolok hogy ne legyél, de az esély sajnos megvan. Azt mondják az előváladék az annyira nem hatékony teherbeesés szempontjából, de 1 sperma kell a petesejtnek a magömlésben van pár millió az előváladékban meg pár százezer.

Viszont ha a gumi anyagára érzékeny akkor arra van megoldás mivel árulnak speciális óvszert direkt ilyen érzékenyeknek. Legközelebb próbáljátok olyannal ;)

2010. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm én is nagyon remélem most valahogy nem nagyon jönne jól most fogok vizsgázni meg minden...köszönöm a választ,speciális óvszert hol lehet ilyet kapni vagy mi a neve?
2010. márc. 15. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam felfázva és nekem akkor elég sokat késett,szóval elvileg lehet attól.Elég kicsi az esélye annak,h előváladéktól teherbe esel,bár nem elhanyagolható.Sztem próbálj meg még egyszer tesztelni,addig nem érdemes orvoshoz rohangálni,amíg nincs egy pozitív teszt a kezedben.
2010. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha felfázásra kaptál antibiotikumot, akkor az nagy valószínűséggel eltolja a mensit is. Sőt, maga a felfázás is. Bármikor teherbe lehet esni, de a te esetedben elég kicsi a valószínűsége. Ne stresszelj, az is csak késleltetheti. Hüvelygyűrűt próbáltál már esetleg?
2010. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem még nem próbáltam de gondolkodtam már rajta! Köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 16. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!