Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy érzitek, hogy könnyebb volna túltenni magatokat egy szakításon, ha az exetek megindokolná, hogy mik miatt nem tudott szeretni benneteket?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2015. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenképp segít a lezárásban egy rendezett átbeszélés, nekem ez a véleményem. nem kell a másik arcába sértéseket vágni, hanem szépen átbeszélni, hogy az ember fel tudja fogni, és rendesen búcsút tudjon venni. nekem eddig 3 szakításom volt, és egyik sem volt megmagyarázva, hanem eltünedeztek mellőlem az emberek, vagy úgy mentek el, hogy félig-meddig nyitva hagyták a kapcsolatot, és nem tisztáztak kérdéseket, és emiatt sokkal tovább tartott lezárni dolgokat.
2015. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. okt. 10. 04:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem biztosan, és tapasztalatból is mondom hogy nekem úgy jobb. De azt is tapasztaltam, hogy visszafele ez gyakran nem működik, ha kéri valaki, hogy őszintén beszéljek, ha megteszem (meg szoktam) akkor utána megsértődik. Pedig még csak nem is róluk beszélek ilyenkor, hanem hogy bennem mi csapódott le velük kapcsolatban.
2015. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan kérdés, amit biztosan jól ki lehet fejteni.

Tudott benned mit szeretni, azért volttok együtt, ha meg szakított, akkor már nyilván nem eléggé.


Az én párom exe már fél éve nyaggatja, hogy de mondja el... nincs mit.

Már nem szereti, megbeszélték egyszer, kétszer, mégis mindig előkerül, mert úgy gondolja, hogy majd tehet valamit, amitől mégis szeretni fogja.

De hát nem.

2015. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!