Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbíznál a pasidban ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznál a pasidban ezek után? Már csak a szakítás maradt?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük hogy óvszerrel védekezünk, ki is bontotta, elkezdte felhúzáshoz igazítani, majd mikor már nem figyeltem letette, és gumi nélkül hatolt belém.

Nem élvezett el, még kivette előtte, de utána majdnem sikítottam mikor megláttam az óvszert mellettünk...

Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, lecsesztem persze - nem reagált rá, de én már nem bízok benne. :S

Mit tennétek a helyemben? Adnátok még egy esélyt vagy lapát?


2015. okt. 12. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de ha lány lennék akkor lapát.
2015. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
45%
hát jól átbaszott az egyszer biztos :DD
2015. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok. Hát nem kellene benne megbízni. Ilyet normális ember nem csinál...
2015. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok. De nálam általánosságban akiben nem lehet megbízni annak lapát.
2015. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mekkora egy gyökér...

Én mindig meg tudtam beszélni a barátnőmmel ha úgy volt, hogy az elején pár másodpercig úgy csináljuk és mindketőnknek jó volt, de amikor nem akarta akkor nem erőltettem.

2015. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
így így!
2015. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Én lapátra tenném, de előtte még "bevallanám" neki, hogy azért ragaszkodtam az óvszerhez, mert fertőző betegségem van (Tripper, vagy HIV, attól függően mennyire akarom ráhozni a szívbajt).
2015. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyertelmuen szakitanek vele. Nem adta meg a tiszteletet, szoval nincs mirol beszelni...
2015. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Megbeszéltük hogy óvszerrel védekezünk..."


Ez konkrétan hogy zajlott le ez a "megbeszélés"?

2015. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy zajlott? Ha úgy csinált, mint aki felhúzza, akkor egyértelmű volt az átverési szándék.
2015. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!