Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő megtud-e erőszakolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő megtud-e erőszakolni egy férfit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha előtte "elkábította", majd "serkentőt" adott neki, amivel eszméletlen állapotban is képes "arra"!

Létezik ilyen?


2010. márc. 16. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valahol azt hallottam, hogy egy nő nem tud megerőszakolni férfit. Jogilag legalábbis nincs ilyen. De lehet, hogy ezt csak álmodtam és nemigaz x)...
2010. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki az az elmebeteg aki ilyenen töri a fejét? Gondolom vmi 300 kilos szépség aki nem kap, eszméleténél lévő férfitól, sexet :D
2010. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már várom!
2010. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Hát pedig benne volt a Született feleségekbe is... És ott megtudta. Szóval nem halott ötlet ezek szerint.

"

hülye gyökér. olvass inkább, ne tvt nézz.

2010. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Lányok engem nem kell elkábítani, igérem, hagyom magam!!!!
2010. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg tud, miért ne tudna?Mondjuk egy nagyon izmos nő jönne bezárna egy házba és erőszakkal kényszerítene hogy nyaljam ki vagy megver, aztán fogná lankadt farkamat és magába rakná, mondaná hogy ha nem áll fel átrendezi az arcomat:s
2010. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, még serkentő nélkül is. Attól, hogy eszméletlen, még fel áll neki, ha meegfelelően ingerlik.
2010. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát erőszakoljanakcsak engem erőszakolhatnak esetleg visszanyal a fagyi
2010. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!