Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek cs*szeget ezzel? Minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek cs*szeget ezzel? Minek zavarja a dolog, ha neki van párja mellesleg?

Figyelt kérdés

A barátom, mármint haverom, egyszerre piszkál, hogy legyen kapcsolatom, mindig meg is kérdezi, hogy van e már valakim, de egyben úgy tűnik zavarja is, ha más pasiról beszélek neki.


A minap is ő kérdezte, mert cseszegetett, célozva a koromra, hogy már itt lenne az ideje, aztán mikor mondtam, hogy van aki tetszik és ez kölcsönös csak na, még csupán nézegetjük egymást, nem mondott rá semmit, mintha nem is mondtam volna semmit, érdektelen lett, fura arcot vágott. Én beszéltem hozzá, ő meg a cipőjét bámulta, rám se nézett...


Neki már több éves kapcsolata van.


Néha zavaró, a múltkor is felidegesített ezzel az "ideje lenne már azért" beszólással. Mintha egy varázsszóra menne. Én is szeretnék már valakit, de nem görcsösen. El is kezdtem kifejteni neki, hogy szerintem meg nincs itt az ideje. Tudom én mi a jó nekem. Nem mindenki kapcsolatfüggő.


Minek cseszeget ezzel, ha utána meg látom zavarja, ha más pasiról szó esik?


2015. okt. 16. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 24N ő 21F.
2015. okt. 16. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira bejönnél neki már veled lenne... úgyhogy ne reménykedj.
2015. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Velem nem lenne. Nekem más tetszik. A viselkedését nem értem, azért kérdezem.
2015. okt. 16. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, különben nem zavarna ennyire..ne tegyél fel ennyi kérdést, várj 36 órát és emeld ki..
2015. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!