Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy szegény Kelet-európai nő csomószor összejön pénzes német/osztrák/holland palival, de fordítva ilyet sose látunk?

Figyelt kérdés

Tehát átlag magyar, cseh, szerb, horvát, román csávó soha nem jön össze echte német, osztrák, holland nővel.

Kint dolgozok, nem kitaláció. Csak mielőtt valaki ezzel jönne..


2015. okt. 16. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Én kinn élek Németországban 25 éve.

Itt az ismeretségi körömben egy német nö egy román férfihez ment feleségül, van két gyerekük, most várják a harmadikat.

Egy másiknak albán férje van már pár éve.


Szóval nem igaz, hogy nincs ilyen, legfeljebb te nem ismersz ilyen párokat. A kérdésed - mint minden általánosítás - értelmetlen és nem helytálló.

2015. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
azert nem, mert nem es kesz. :)
2015. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy előfordul a másik is. Azért mert te nem ismersz olyan párokat, még vannak.
2015. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Olyat hallottam, hogy a példádban lévő pasik közül sokan azért keresnek direkt kelet-európai, vagy kínai feleséget maguknak, mert ők teljesen alárendelik magukat a férjüknek. Szerintem egy modern nő (vagy hogy fogalmazzak) zsebében simán kinyílna a bicska, ha a férje 100%-osan utasítgatni akarná. Úgyhogy ne irigyeld őket, nem látsz bele, hogy ezeknek a nőknek valójában milyen élete van... Lehet 1-2 tök jól elvan így, de nem cserélnék velük, az biztos.
2015. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesti székhellyel rendelkező holland cégnél dolgozok. Kapásból tudnék mondani 15-20 kolléganőt aki a férje miatt költözött Magyarországra.

De ismerek amerikai nőt is, aki programozó matematikus (nem tudom mennyit keres, de nyilván nem éhbért) és ide jött férjhez.

Szerintem inkább az lehet, h a nők költöznek a férfihez legtöbbször.

2015. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En 9 eve kint kint elek es mindaz amit leirtal mero altalanositas, azert kert te nem latsz ilyet attol a jelenseg letezik:-)


Miutan elvaltam az ex ferjemtol osszejott egy angol novel, es ez nem valami egyedi eset.

2015. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

szegény kérdező :DD

pedig annyira de annyira bele akarta látni ezt az igazságtalanságot az életbe :D pfujj anyagias más hátán felkapaszkodó nők pfujj... ja, mégse :(

2015. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most biztos teljesen összetört szegény :(
2015. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
Létezik a jelenség amit írsz de az is biztos , Hogy a Német nők 5x annyian flörtölnek velem mint a magyarok !
2015. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok és jóformán csak külföldiekkel jártam eddig. És egyáltalán nem igaz az az előítélet, hogy egy német pasi azért jön össze egy szegényebb országból származó nővel, mert az alárendeli magát. A barátom még német viszonylatban is kifejezetten gazdag, én pedig a saját vállalkozásom vezetem és egyáltalán nem vagyok alárendelt, kivéve talán az ágyban. ;) Szereti a kelet-európai temperamentumos nőket, ennyit tudok mondani. Fordítva is nagyon sok a példa a környezetemben, a magyar pasi ismerőseim, akik kint élnek, soknak van német barátnőjük.
2015. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!