Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy 20 évesen is még szűz vagyok, nem volt még soha barátnőm és az összebújásról, sem a csókról sincs fogalmam még, hogy milyen lehet?

Figyelt kérdés

Lehet a külsőm? 179 cm magas vagyok, szörös, de nem nagyon. Egyszerü rövidre vágott hajam van. Az öltözködésem is egyszerü, nem követem a mak divatot. Nem vagyok vékony, 87kg vagyok, ez inkább a hasaon látszik meg. Szemüveges vagyok. Nincsen test ékszerem sem tetoválásom. Nagyon csendes, magányos tipus vagyok. Személyesen utoljára lánnyal még álltalánosban beszéltem 6-7 éve. Soha nem voltam még fesztiválon, koncerten, buliba, mert nem szeretem az ilyeneket. Relatív az életfelfogásom, nem szeretek álmodozni olyanról, ami számomra nem elérhető. Nem vagyok arcoskodó, nagyképü, nincs házam, sem autóm.Soha nem nyúltam droghoz, nem cigiztem, alkoholt sem iszok egy kortyot sem. Szeretem a természetet, a komolyzenét, a csendet a nyugalmat az egyszerűséget. Gyűlölöm a mai generációt. Sose udvaroltam egy lánynak sem, sosem piszkáltam tetszésből egyet sem. Az ég világon semmi tapasztalatom nincsen lányok terén. És jól tudom, hogy a korombeli lányok nagyon tapasztaltak.

Mitől lehet az, hogy a kis 13-14 évesek már túl vannak a "szerelmen" csókon, szexen, még csúnyább fiúk is, de nekem nem adatot meg semmiből? Lényegében ebbe beletörődtem, így élek 3 éve. Egyedül egy los panellakásban, nincs egy barátom sem. Kosteherautoval fuvarozok, egy nap csak a munkáltatoval beszélek, a multheten pl egy emberrel sem beszeltem komolyabban, csak bolti alkalmazottaktol elkoszontem meg stb. Otthon tvzni szoktam, vagy kihasznalom, hogy nem kell dolgozni es alszom.



2015. okt. 17. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

röviden mi az oka?

nyomi vagy. ennyi.

2015. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

A kérdéseidre is csak te tudsz egyedül válaszolni!


Ha valami bajod van, mindig keresd azt magadban!

2015. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

Az az oka, hogy nem beszélsz lányokkal.

Tevmagad mondtad! Anélkül nehéz lesz...

2015. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Hidd el a rövid válaszom nem azt jelenti, hogy nem olvastam végig a leírást. Részben sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy de a válaszom nyers és egyszerű:

Te magad válaszoltad meg a fő kérdést.

Mi lehet az oka, hogy szűz vagy és nem volt semmilyen kapcsolatod még???


Talán azért mert 7 éve (ált. iskola óta) nem beszéltél lánnyal, utálod mai generációt,nem voltál még egy koncerten sem, nincsenek barátaid, szabadidődben pedig alszol és tv-t nézel.


Röviden ezért vagy szűz és tapasztalatlan.

2015. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

hülye vagy... minek kérdezel ha tudod a választ?

azért nincs senkid mert nem akarsz senkit sem, hiszen ha akarnál akkor tennél érte és nem siránkoznál a nyomorodon ami senkit sem érdekel

2015. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Leirasban nem talaltam kivetni valot, max annyit hogy nem nagyon mozdulsz ki otthonrol mar Pedig nem fog a szadba repulni a sult galamb. Beszelgess lanyokkal, szocialozalodj es mosolyogj sokat! Fontos a Jo kisugarzas aki onmagaval joban van jobban nez ki :)

18/L

2015. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Ez sajnos az igazi lúzer jellemzője,és leírása.
2015. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Hű. Hát én nem tudnék így élni, az biztos. Nem vagyok egy nagy bulizós, mármint járok koncertekre, fesztiválokra, de nem viszem túlzásba. Nem szeretem, amikor valaki olyat mond, hogy nem szereti a mai generációt. Nem. Mindenki. Egyforma. Azért utálod a mai generációt, mert sok embernek van élete, neked pedig nincsen? Erről nem ők tehetnek, csakis egyedül te vagy az aki a saját magad útjába áll. Változtatnod kell, ez hét szentség. Az emberek nagyon érdekesek, és kedvesek és különlegesek. Jó velük lenni. Csak máshogy kell tekintened a világra szerintem, és rendben leszel.
2015. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ezzel sok embert megsértettél volna, ezzel a "mindenki egyforma" dumával. NEM!!! Vegyünk egy mai fiúcskát. Lógó gatya, márkás póló, márkás sapka, ráncos homlok, félig nyitott száj, hunyorítás, piálnak, bulikban rohandnak, a külső a legfontosabb nekik,kihasználják a lányokat, a lányok 90%-ka rájuk bukik. Úgy hunyorognak, mintha epét fosnának, vagy valaki épp hátulról hatolna beléjük. Engem is megsértettél ezzel hogy akkor én is olyan vagyok mint ők. NEM!!

Én olyan tulajdonságokat képviselek, amiket ha elmondanék egy lánynak a képembe röhögne! Én érzelmes, romantikis vagyok. Olyan kapcsolatot akarok, ami a szeretetről szól, nem a hétvégi buliról, az iphonrol mev a ruhákról, én hosszú kapcsolatot akarok és nem hetente másik lánnyal. És ez a mai generáció!! Mikor már 13 évesen kurnak meg cigiznek, isznak. De te mond nyugodtan, hogy minde ki egyforma, gondolom szüleid is akkor ilyenek... Ha bemegyek a városba, csak ilyen swagyolo fiúkat látni, meg mindenem kodobom, 1kg smink tele ékszer lányokat. Nem tudom akkor te hol laksz,de szivesen oda koltozom en is!

2015. okt. 17. 22:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Rossz korban születtél cimbora.
2015. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!