Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki nem megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki nem megy el a prosztata masszázstól?

Figyelt kérdés

Nem tudom én egyszerűen nem. De még csak nem is izgat. Pedig magamnak is csináltam, meg a párom is csinálta nekem (Aki nő :) ) de semmi. pedik ki akarnám próbálni, mert azt mondták, hogy hatalmasat lehet tőle élvezni, de hát....

Van ezzel így valaki más is?


2010. márc. 16. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ráadásul az urológián TB-re is megcsinálják... tiszta jó nem? a sok ringyó urológus...
2010. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség ha meghallja ezt a szót, becsapja maga után az ajtót.
2010. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a technikával volt a gond. Volt egyszer még 22 éves koromban egy 31 éves nő. A huga dobott, és "megvigasztalt". Szájjal, egymás után 6x megállás nélkül. Az első gyorsan ment, a második is. Harmadszorra durvább volt, az ötödiknél azt hittem "mogyorókrémet" csinál a tojásaimból, de az utolsónál már semmi "erőm" nem volt a dologhoz. Akkor csinálta ezt, azt sem tudtam hol vagyok... Azt mondta már csak meleg levegő jött ki, én mégis hatalmasat élveztem. A furcsa az, hogy azóta nem mondanám, hogy vonzana a dolog, de tény, hogy van ott "valami"...
2010. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy kell azt csinálni? van valami tuti leírás valahol róla?
2010. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!