Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor tetszem a lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor tetszem a lányoknak ha nem akarok velük össze jönni?

Figyelt kérdés

Volt amikor úgy rákészültem hogy ma összeszedettek egy lányt ! :D ,ahogy tapasztalom már ezzel a gondolat menettel megbukott a projekt.

Utána szép lassan rájöttem hogy nem fog úgy se össze jönni meg már nem is érdekelt ,ezzel a hozzáállással teljesen másként alakultak a dolgok.Amikor elmentem házibuliba úgy mentem oda lányokhoz ,hogy csak úgy beszélgetni az is valami mondtam magamba ,igy ezzel az laza magatartással sok lánnyal tudtam megismerkedni söt voltak akik kezdeményeztek.Igy ezek után egész jól alakult minden :d.


2015. okt. 20. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen rejtelmekkel teli;)
2015. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lazább vagy, és ráadásul dominánsabb viselkedés a telibexarás, mint a lihegés a nyakukba.
2015. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hányan kérdezték már ezt?

Sosincs válasz...

A nőknek mindig az a faszi kell, aki másnak is, mert fogalmuk sincs, hogy mit akarnak valójában.


Gondoltam is, hogy csinálok egy startupot, ahol tinilányok mellékállásban eljátszanák az ügyfél barátnőjét, elősegítve a valódi kereslet felélesztését.

Sikeres becsajozás esetén prémium járna, az alapdíjba 3db nyilvános féltékenységi jelenet volna és 1 tapizás.

Mindenki titoktartásit írna alá.

2015. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szívesen kipróbálnám ezt a módszert, de soha nem hivnak házibulikba :)
2015. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert olyankor valoszinuleg azt sugallja a kisugarzasod, hogy kepes vagy megallni a talpadon egyedul is.
2016. okt. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!