Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély ezek alapján, hogy megbánja?

Figyelt kérdés

Szóval a sráccal kavartunk kv 4 hónapig. Végül azt mondta, hogy maradjunk csak barátok, mert jelenleg inkább érzi úgy, hogy legyünk csak barátok, mint hogy egy pár. Persze, az a vicc, hogy a 4 hónap alatt volt, hogy azt mondta, hogy jobban érzi azt, hogy kapcsolatot akar. Mindig váltakozott a kettő, egyszer így érezte, egyszer úgy. És oké, hogy inkább érzi azt, hogy maradjunk barátok, de még mindig többet érez irántam.

Igazából úgy mondta, hogy legyünk barátok, hogy közben fél, hogy meg fogja bánni hogy elenged, főleg, ha más pasival lát. Én kértem, hogy akkor hagyjon békén, mert én többet érzek iránta, és nekem ez így nem megy, de ugyanúgy ragaszkodik hozzám és minden nap ír, találkozni is hív, pedig mondtam hogy én így nem szeretnék sokat vele lenni. Minden nap, kb helyzetjelentést ad, hogy mikor végzett a munkával/hogy áll vele (fusi melók), milyen napja volt, mesél egy csomót. Az én olvasatomban a barátok nem adnak ilyen helyzetjelentést MINDEN NAP, sőt, én nem is beszélek ennyit a barátaimmal, nem az a fajta ember vagyok. Flörtölt velem a minap, pedig sok feszkót tudhatunk magunk mögött. Valamint egy hete azt mondta hogy PRÓBÁL barátként nézni rám - ebből én azt szűrtem le, hogy magától, természetes módon nem megy neki, hanem erőltetnie kell magát, hogy barátként nézzen rám.


És az is gáz a dologban, hogy még így is izzik közöttünk a levegő. Félig-meddig közös baráti társaságunk van, szóval szoktunk hétvégente a városban találkozni, és még így is mindeni megjegyzi, hogy olyan mintha együtt lennénk stb.


Nah, az a kérdésem, hogy ezek alapján, szerintetek esélyes-e, hogy megbánja a dolgot, főleg akkor, ha jó/jobb nő leszek? Olyan értelemben, hogy pl másfél hét múlva frizurát váltok mind fazonilag, mind színileg, már egy hónapja edzek, szépen formásodik az alakom (van egy kis felesleg rajtam), ruhatárat is újítok, sokkal nőiesebben és csinosabban fogok öltözködni.


:D



2015. okt. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Talán csak vonzódik hozzád,tetszel neki,viszont nem szerelmes.Biztosan vannak kialakuló érzései is feléd,de ezeket nem akarja vállalni,ezért inkább nem köti le magát,nem bonyolódik bele.Én erre tippelnék.
2015. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt érzem, szeretne lelépni, de nem talál jobbat!
2015. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akar rendes kapcsolatot.


Ömm, ezt eddig is tudtam, hogy tetszek neki, vonzódik hozzám, és többet érez irántam. :D


És "lelépett", azzal a szöveggel, hogy legyünk csak barátok. Nem foglalkozok vele, nem írok neki, ha ő ír én csak reagálok, de nem tartom fent a társalgást, nem találkozok vele. Mégis ír, mégis látni akar. :D


Simán találna jobbat, ha akarna. És nem fél attól, hogy egyedül marad, mert eddig 4-5 barátnője volt, minden csaj között több hónap telt el, és sose kapkodott új nő után., hanem hagyta, hogy magától alakuljanak a dolgok.



De egyikőtök se válaszolt a kérdésre. XD

Ami még mindig az, hogy ha többet érez irántam, mint barátság (de még nem szerelmes), akkor van-e rá esély, hogy ha látja, hogy egyre jobb nővé válok, akkor vajon bánja-e majd, főleg hogy fél is tőle, hogy most hibát követett el?!!

2015. okt. 23. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Drága szívem,nem látunk bele a fejébe!Amúgy már leírtam,hogy valószínűleg nem akar irántad mélyebb érzelmeket táplálni,mert tart tőlük,ezért inkább menekül.Ez lehet,hogy akkor is így lesz,ha cicababává alakulsz.Nem a külső határozza meg,ki mit érez.Az csak egy eszköz,hogy vágyjon rád,de az még nem szerelem.
2015. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb választ, ez már kielégítő/jobban érthető/ideillő volt számomra! ^_^


Meneküljön ha akar... :D


Tudom, hogy a külsőtől nem lesz szerelem, csak vágy, ezzel nincs is semmi baj. :D


Csak latolgatom a lehetőségeket.


Köszi még egyszer az újabb választ! :)

2015. okt. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!