Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés
Nem járok el bulizni, de moziba színházba szívesen elmegyek. Ha barátnőm van nem nézek más lányra, szeretném ha a párom tökéletesen megbízzon bennem. Nem iszom alkoholt, sőt 26 évem alatt részeg sem voltam. Dohányzást is gyűlölöm! Maxiumum akkor iszok ha valami nagy alkalmat ünneplünk de az is max egy pohár. :) Sportolni annyit, hogy futni szoktam eljárni, szabad időmben pedig pihenek, filmet nézek, olvasok. Kirándulni is szívesen elmegyek. :)Én úgy gondolom, hogy ez a lányoknak nem igazán jön be. jól gondolom? Eddig egy kapcsolatom volt ami hosszú ideig tartott. 26/f

2015. okt. 23. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is eléggé hasonló vagyok, és hozzám se vonzódott még senki

26/F

2015. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem igaz, hogy ez nem jön be a lányoknak, nekem pl. bejön. Mondjuk én azért 1 évben 2x elmegyek bulizni, és akkor iszom is, de sosem tajtrészegre magam. Nem cigizek, sőt, nálam hátrány az, ha valaki igen. Valahogy számomra az nagy csalódás minden emberben, amikor megtudom, hogy cigizik. :) Szeretem a színházat és a mozit is. :)
2015. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be, ha egy srác olyan mint amit leírtál, el tudok vele menni színházba, moziba, ide-oda, lehet vele értelmesen beszélgetni akármilyen témákról, de emellett lehet vele rendesen inni is, akár otthon kettesben, akár valami normálisabb sörözőben.
2015. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Öreg, ha ide kiírsz valami ilyesmit, apropó-ként mellékelned kellene hogy merre élsz!

Akkor az itt olvasgató magányos szívek esetleg írnak, küldenek egy privátot, és már nem kellene egyedül töltened a karácsonyt!

Csak ötlet! Nem fontos megfogadnod!

F/60

2015. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha ti 4-en közel élnétek, akkor máris összejöhetne egy 4-es randi ahol megtalálhatnátok a párotokat! De feltétlen megérne 1-2 privátot az ügy!
2015. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért is érne meg ez egy privátot? Én most jelenleg arra voltam kíváncsi, hogy a nők erről mit gondolnak. Mert azt tapasztaltam, hogy valamiért nem az ilyenekre buknak. Ennyi. Amúgy meg ha valaki írna privit, szívesen beszélgetek vele.
2015. okt. 23. 22:40
 7/14 anonim ***** válasza:
na erre mondják a nők hogy unalmas...
2015. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
2. vagyok. Köszönöm szépen a lepontozást :) Én is szeretek mindenkit ezen a bolygón :)
2015. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem unalmas vagy:

- Nem járok el bulizni - ez egy tág fogalom, házibulikba se jársz haverokkal? Vannak barátaid? Ha vannak összeültök? Ha összeültök nem szoktatok iszogatni?

- Nem nézek más lányra - ez hülyeség. Egyáltalán nem elvárás hogy ne nézz más lányra, nem ettől fog bízni benned a nő, hanem attól hogy elismered a többi létezését és mégis a párod érdekel. Gondolom akkor te is elvárnád, hogy ne nézzen más pasira. Ez pl esetemben kivitelezhetetlen mivel szinte csak fiú barátaim vannak.

- Nem iszom alkoholt, sőt részeg sem voltam - nagy hiba, mivel én kifejezetten szeretek eljárni akár a barátommal is sörözni... Attól hogy voltál-e részeg vagy sem még nem leszel se jobb se rosszabb ember. (Részegedni amúgy én sem szoktam, úgyhogy ez dicsérendő).

- Dohányzást gyűlölöm - azt én is de a vízi pipa kéthetente legalább előkerül.

- Szabadidős elfoglaltságba meg nem ártana valami izgalmasabb hobbi... Ebőbl az jön le hogy otthonülős típus vagy. Ez az én örökmozgó életemmel összeegyeztethetelen lenne.


Én egy igazán extrovertált társasági karakán hölgyemény vagyok, szerintem nagyon elnyomlálak a személyiségemmel, az meg egy kapcsolatban sem egészséges.


Összességében ennyi, csak gondoltam ki is fejtem, hogy mik a kifogásaim.

2015. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ünnepélyesen kinevezlek az év férfiújának, jesszuska ismét.. amiket leírtál olyanból még van legalább 500 millió, pontosan
2015. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!