Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, ha a párotoknak alvászavara lenne?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 éve küzdök alvászavarral 1 éve járok a párommal.

Szerencsére annyira nem durva, ha egedül vagyok nagyon felületesen alszok, és csak akkor ha szól a Simpson család. Ilyenkor, ha vége a résznek (20 perc) felriadok és újraindítom.

Ha a párom mellettem van és hozzám ér, akkor csak 2-3 alkalommal riadok fel, így olyankor kipihentebb vagyok.

Most, hogy egy hete nem láttam már elég fáradt vagyok és egyre jobban megvisel a pihenés hiánya. Feszült vagyok tőle, szinte mindenen majdnem elsírom magam és fáj a szemem, ha pislantok.

Próbáltam erről írni a barátomnak, aki csak leszidott, hogy nem így megy, beképzelem, hogy nem tudok aludni.

Járok pszichiáterhez, aki adott az alváshoz hanganyagot, de az se segített, csak a vonaton tudtam vele aludni (a zakatolás és a hanganyag teljesen kiütött).


2015. okt. 24. 00:39
1 2
 1/18 opened paradise ***** válasza:
76%
Miért pont a Simpson család?
2015. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 RRR ***** válasza:
100%

persze

próbálnék segíteni

2015. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, próbáltam meditációs zenéket, komolyzenét, filmeket.

Csak a Simpson család és a South Park.

2015. okt. 24. 00:53
 4/18 anonim ***** válasza:
Az egészből csak azt nem értem, hogy ha már Simpson családra alszol, ami ugyan fura, de még mindig jobb, mint valami kemikália, hogy miért nem lehet teletölteni egy 8 órás adathordozót (DVD, pendrive, a franc se tudja már, hogy mik vannak), és hallgatni egész éjjel?
2015. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek, nekem is hasonló bajom van, már próbáltam mindenféle praktikákat, nem egyszerű a helyzet. Jobbulást neked! (N)
2015. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert ez nem így megy, mindegyik végén ugyanúgy felkelek illetve jobban megnyugtat, ha ugyanaz megy éjjel.


Ohh sajnálom, neked is jobbulást.

2015. okt. 24. 01:18
 7/18 anonim ***** válasza:
El tudnám fogadni. 41/F
2015. okt. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

elfogadni? -talán

veled egy szobában aludni? -soha

nekem csend és sötétség kell az alváshoz

és nincs az a nő a világon akiéért lemondanék a kipihentségemről hosszútávon

2015. okt. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

El tudnám fogadni persze. Én is mindig bekapcsolva hagyom a tv-t elalváskor, bár beállítom, hogy 1 óra múlva kapcsoljon ki. De nálam alapból egész este zörög a szomszéd, trappol, szóval majdnem olyan, mint egy vonat, bár engem pont ez idegesít fel.

Lehet azért nem tudsz elaludni, mert már alapból lefekvéskor ezen görcsölsz, hogy nem fogsz tudni pihenni. Ez olyan, mint mikor vasárnap este időben el akarok aludni, hogy reggelre kipihenjem magam, persze ilyenkor hajnalig nézem a plafont, mert nem tudok elaludni, mert egyfolytában az jár a fejemben, hogy másnap munka. Szerintem ezen a félelmeden kéne változtatnod, hogy ne görcsölj ennyire, és idővel talán jobb lenne.


29F

2015. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A lanyomnak hosszu ideje komoly alvasproblemai vannak.Volt vele orvosnal (altatot irtak fel,amit persze nagyon helyesen, ki sem valtott)Rengetegett olvasott a temaban, es most par hete talalt egy cikket, ami az alvasproblema egyik lehetseges okakent a magnezium hianyt emliti. Rendelt is a neten magnezium tablettat, ha jol emlekszem citrat tartalmut, mert az a jo,es most nehany het utan azt allitja, hogy sokkal jobban alszik, mint korabban.
2015. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!