Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorakozik velem vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorakozik velem vagy most akkor mivan?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk egy pár hete de szerintem nem kedvel úgy nagyon komolyan. Nem keresi a társaságom úgy különösebben, inkább olyan mint egy barát pl, elfelejti ha megbeszélünk egy találkát. Csak egy megérzés volt mindössze tegnapig amikor ugyanis odaadta a telefonját hogy fogjam meg (engedi hogy belenézzek egyeébként) láttam a telefonjában hogy az exével beszélt és csak annyit láttam hogy "Együtt vagyunk, de nem hiszem hogy lesznek érzéseim felé, inkább olyan mint egy barát."

Megkérdeztem hogy jobb lenne e ha tenyleg csak barátok lennénk és hogy most ö mit is akar egyáltalan. Elmondta hogy ö ezt komolyan szeretne, és hogy a szülei is tudnak rólam ugyanis kikérte a véleményüket a baj csak az hogy nem tudja hogyan áljon a dolgokhoz mert nem volt komoly kapcsolata lánnyal. (Biszexuális, több tapasztalata van fiúkkal mint lányokkal) Az sms-re annyit mondott hogy azt két hete volt. A barátja azt mondja hogy neki , kettesben azt mondta hogy nagyon kedvel csak nála megállt a tudomány és nem tudja hogyan tovább.

Az üzenet pedig lehetséges hogy mivel az exét még kedveli és azt remélte hogy ez miatt vissza veszi mivel csak barátként tekint rám , ami ha igyis van akkoris tök gáz mert most igy nekem ehhez milyen képet kellene vágnom ?? Már lehet ezt rég sztornózni kellett volna csak azt mondja hogy kedvel és velem akar lenni, (de tenni eddig még nagyon ugy semmit, tehát ezt tegyük hozzá.

Szex miatt sem gondolnám hogy ez miatt hazudna azt hogy velem akar lenni mert erröl beszéltünk és akkor akarjuk amikor már azért egy jó ideje együtt vagyunk. És ez szoba se jött többször.

Ennek mi az értelme? Teljesen elvesztettem a fonalat.

21L és 20F



#szerelem #biszexualitás #biszeksziualis
2015. okt. 24. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát.. megmondom őszintén, nekem semmi pénzért nem kellene egy ilyen férfi. Inkább nem részletezem miért. Remélem jól fogsz dönteni a saját érdekedben.
2015. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Istenem, úgy örültem, amikor különválasztották a tini és a felnőtt párkapcsolatok kategóriát! De minek, amikor 20 évesek is tini színvonalú "kapcsolatokban" vergődnek?

Egyáltalán egy 21 éves lány mi a túrót akar egy 20 éves fiúval?

2015. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!