Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nők inkább az ösztöneikn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők inkább az ösztöneiknek élnek, mint ez érzelmeiknek?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy olyan dolgokat néznek, hogy magasabb legyen náluk, férfias legyen, izmos, erős szép fogazat, arcszerkezet stb, ugye ezek mind ösztön miatti elvárások, mert az ilyen férfi egyedek, valahol a nőknél tudat alatt védelmet sugározz az utódok felnevelése céljából.

De ilyen védelmi elvárás pl a mai korban az egzisztencia, ez is mind ösztönre vezethető vissza szerintem.

Érzelmi dolog már alig hat a nőkre, humor, kedvesség, törődés, szeretet stb.


2015. okt. 24. 11:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
9%
ez így van ! a nők mindig is az ösztöneiknek éltek élnek!
2015. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Keress ra deez nutsra
2015. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%

Én ezzel nem értek egyet. A kulcsszó nem az ösztön, hanem a biztonság. Minden téren.

Fizikai biztonság miatt kell a férfias kisugárzás, érzelmi biztonság miatt a humor és kedvesség, stabilitás, anyagi biztonság miatt pedig az egzisztencia.

Lehet ezért szidni egy nőt, de ha már ösztönökről beszélünk: ösztönösen a biztonságérzetet keressük, és ezt egy fizikailag gyenge, picike férfi, akinek humora sincs, és anyagi háttere sem, nem tudja megadni. Akármilyen jó ember is közben. Sajnos ilyen az élet.

2015. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
8%
#3 Pénzéhség kimagyarazásás nice try...!
2015. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%

Irónia ON

Igen, a nők, mind a három és fél milliárd tök egyforma ösztönlény.

Irónia OFF

2015. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
23%
fizikai biztonság? 1 magas, kigyúrt helyes férfibe is belevágnak 1 kést és megpurcan, ez csak illúzió hölgyeim, amire hollywood és a média ráerősít, hogy tönkretegye a férfiak 1 részét akiknek ez nem adatott meg
2015. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%

4-es: ezen csak egy csóró akad fenn. Gondolom ez a része azért fáj, mert te nem keresel sokat, és sokszor ezt okolod a sikertelenségedért.


Amúgy miért kéne pénzre hajtani a mai világban? Egy nő is kereshet iszonyú jól, én is jól keresek, sosem gondoltam arra, hogy kizárólag gazdag pasi jöhet számításba. De már megbocsáss, nem fogok leragadni azért egy szakmunkásnál, akinek minden második szava bzmeg, hogy bizonyítsam, hogy nekem nem kell egyemet végzett jól kereső ember a jövőben. Kell. Mert nálam minimum az iskolázottság és a korrekt munkahely.

2015. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
10%
1 magas, kigyúrt helyes férfi se golyóálló! sőt jön 1 160cm Wing Chun harcos arác és fél perc alatt kivégzi! de hát nektek lehet beszélni!
2015. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
20%

Csak azoknak élnek sajnos,és pont ez a baj.Ennyire felszínesen gondolkozni,hát ők tudják.De később ne kezdjenek el sírni,hogy jajj miért ilyen bunkó vele a pasija,meg miért csalta meg stb...

Ők választották,szóval magukat okolják...

Hiszen lett volna lehetőségük bármikor egy normálisabb,értelmesebb férfihoz menni,csak ugye vele nem lehet felvágni a barátnők előtt,nincsenek milliárdjai stb.

Azonban akkor megbecsülnék őket ugye,és boldogok is lehetnének.De a mai nőknek nem ez kell sajnos... :/

24/F

2015. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
86%

"Hiszen lett volna lehetőségük bármikor egy normálisabb,értelmesebb férfihoz menni,csak ugye vele nem lehet felvágni a barátnők előtt,nincsenek milliárdjai stb.

Azonban akkor megbecsülnék őket ugye,és boldogok is lehetnének.De a mai nőknek nem ez kell sajnos... :/"


Nahát, én pont egy ilyen pasival vagyok boldog. Akkor lehet, hogy még a neolitikumból ragadtam itt, amikor a nők még nem felszínesek voltak, hanem a férfi eszét, humorát, kedvességét díjazták? Ajja, szólnom kell a páromnak, hogy ezek szerinte valamit benéztünk, eddig azt hittük, ő idősebb nálam.

2015. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!