Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gond az, hogy a múltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az, hogy a múltban élek és eddig nem tapasztaltam meg a szerelmi életet?

Figyelt kérdés

Van egy saját világom, pszichés okok miatt nem tartom a kapcsolatot a külvilággal.

Másrészt, sokak szerint furcsa kinézetű vagyok, bár ez nem igazán számít az esetemben.

22 éves (F) vagyok.


2015. okt. 25. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gond, nekem sem gond.
2015. okt. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom
2015. okt. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond. De mi a kérdés?
2015. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert ez a pszichés állapot ha nem kezeled, akkor csak fokozódni fog, és amit most még elfogadhatónak tartasz kényelemből, gyávaságból, vagy ki tudja miért, később csak elhatalmasodik rajtad.

X idő múlva pedig rájössz, hogy elbaszarintottad az életed, és azzal szembesülsz majd, hogy a helyzeted fenntarthatatlan a számodra, és nincs más kiút, csak az öngyilkosság.


Gondolom, barátok se nagyon vannak, ill. ha mégis, azoknak vannak vagy lesznek párjuk, és idővel egészen más élethelyzetük miatt eltávolodtok. Hosszútávon pedig eléggé unalmas egy önsajnáló ember.


Szóval itt nem csak az a gáz, hogy nem akarsz barátnőt, bár ez is, hanem az is, hogy nem szocializálódsz, és az is, hogy a múltban élsz. A jelen meg elmegy melletted.


Menj valami pszichoterápiára szerintem.

2017. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, kicsit felületesen olvastam, és előremutató választ adtam. Az, hogy 22 évesen nem tapasztaltad meg a szerelmi életet, nem feltétlenül gond. Ha azonban mereven el is zárkózol ettől, na az már lehet gond.
2017. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!