Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jot jelent szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jot jelent szerintetek?

Figyelt kérdés
neten ismerkedek egy pasival, viszont nem tudom hogy o csak barati alapon gondolja, vagy tobb... gyakrabban en irok ra, es nem o ram, gyakrabban en kerdezek es nem o, viszont akar orakig elvagyunk es nagyon jokat dumalunk. nem erzem eroltetettnek, nincs olyan, hogy ne irna vissza, ha epp nem is er ra, legalabb annyit ir, hogy most epp ezt vagy azt csinal es mindjart tud majd figyelni, stb. ma ram irt es elmeselte az egyik ismerose tortenetet es megkerdezte a velemenyem, hogy szerintem jo tanacsot adott-e szerelem ugyben... ez jo jel, ugye?
2015. okt. 25. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Miert lenne az valamilyen jel ha csak megkerdezett valamit ? Meg akkor sem jel ez szerintem ha szerelemmel kapcsolatos csk akarta tudni hiszen te csaj vagy maskeppen gondolkodtok mint mi pasik.A masik dolog pedig a pasik nem feltetlen szeretik ha a csaj kezdemenyez legalabb is kezdemenyezzen de ne az legyen hogy mindig a csaj kerdez meg ilyenek az ha nyitott es beszedes jo pont de en nm szeretem az ugymond nyomulos csajokat .
2015. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!