Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazugsag vizsgalatra megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugsag vizsgalatra megyek hogy vissza kapjam velemenyetek nagyon erdekel?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve a multban nem voltam tul jo ember. 22 eves no vagyok. Parommal ismertuk egymast akkor is. De miota vele vagyok teljesen mas vagyok nem hazudtam neki mas fel ev alatt nem csaltam meg tiszta szivembol szeretem nem is jutna estembe fajdalnat okozni neki. De nem tud nekem hinni eleg ha valami nem szaz szazalekosan egyertelmu es mar ketelkedik. Szet mentunk nem akar rolam hallani sem pedig ket het es jon a baba. Egyszeruen nem hiszem el hogy ez tortenik. Egy olyan dolog tette ra a pontot hogy a telefonom azt helezte ki hogy en elkuldtem valami kepet a galeriaban. Pedig nem is nyomkodtam. Azt hitte valakinek elkuldtem es direkt kitoroltem. Ossze irtam azokat amiket mindig a dejemhez vag hogy ez es az biztos nem igaz. Elszeretnem vegeztetni hogy vissza kapjam. Kerlek irjatok le ti mit gondoltok. Koszonom a valaszokat elire is.

2015. okt. 25. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát sajnos ez a hátránya annak, hogy a pi..nán nincs reset gomb :( A kétség mindig ott fog lebegni a levegőben ha már régebbről ismer
2015. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni a válasz. ilyen kapcsolatban hiba volt babát vállalni. Elmehettek hazugságvizsgálatra, bár nem tudom, higy passzióból ki vállal ilyet. Gondolom, jó sok pénz lesz, ha egyáltalán elvégzik. Ez az ember valószínűleg sosem fog bízni benned, ami pedig alapvető egy párkapcsolatban.
2015. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos szoba se állnék vele többet, vagy megbizik bennem és velem akar lenni, vagy menjen amerre akar.. Járjon ő dokihoz ha mentális gondjai vannak és nem tud megbizni senkibe, és betegesen féltékeny. Egy egészséges lelkületü ember akivel gyermeket tervez abban megbizik, vagy akkor minek hozta össze veled azt a babát.. Különben mindenki változik, régebben fiatalon kicsapongobb voltál, azt nem jelenti azt hogy örök életedben olyan is leszel.. általában a fiatalok ismerkednek, barátkoznak, randizgatnak, aztán ha ugy érzik eljön az igazi, akkorra megnyugszanak és általában rendes ember válik belőlük.
2015. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
47000 ft. Az elejen a bizalommal nem volt gond csak a korulottunk levo jo akaro emberek eluktettek a fulebe hogy en biztos nem valtozhatok. Ez fel eve megy nalunk jobban senki nem szereti egymast a babat terveztuk.
2015. okt. 25. 19:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazan oszinten husegesen onzetlenul szeretem es ha bele latna a fejembe... de sajnos befolyasolhato. Ugy erzem ha nem probalom meg banni fogom.
2015. okt. 25. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd kicsit magára és mond meg neki ha nem tud benned bizni akkor sajnálod, te megváltoztál megbizhat benned.. de ne menj el hazugságvizsgálatra, ez annyira tul megfelelés neki, ha ugy érzi hiányzol neki meg a baba ugyis visszamegy, ha meg nem akkor valami más baja is lehet veled..akkor menjen is.
2015. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van hogy aki szereti a masikat az bizik a masikban.. de annyira szerencsetlen helyzetekbe keveredtem keveredek pedig jo forman kise megyek a hazbol megis csak magyarazkodom artatlanul.
2015. okt. 25. 19:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom lehet nem is ez a baja csak mar magaba beszeli hogy ne legyen velem. Eskuszom nektek nem alszenteskedem de nalam normalisabb not es anyukat nem kivanhatott volna.. ezert faj borzasztoan
2015. okt. 25. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kerülsz szerencsétlen helyzetbe folyton. A párod magyarázza be neked, hogy minden gyanús, te meg már el is hiszed.
2015. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összes hoztászolónak van igazsága!

Lehet, hogy te hibáztál a multban.A legbagyobbat most hibáztad.

A baba és hogy kezded elhinni a pasi hūlyeségét. Biztos hogy nem csak attol ilyen mert telidumálták a fülét a jóakarok. Ehhez alkalmas ember kell. Őbenne meg ez meg van. Ez az ember mentálisan deficites. Csak az a qrva rózsaszin köd! Nem láttad tőle. Mert biztos voltak előjelek.

Amugy! Mi a fészkes fenét keresett a telefonodban?

Még valami! Ez a pasi a hazugságvizsgálonak se fog hinni. Legfeljebb az első alkalomig.

Gondold el! Kereskedelmi, reklám célból hív valaki. Ha nem nyomod le és ő belehallgat ...

Meg lesz győzödve hogy milyen ügyesen összebeszéltetek.


És még egy bónusznak!

Felmerült bennem. Az kiabál legjobban akinek ég a háza! Meg legjobb védekezés a támadás!

Érted?

Nem biztos hogy te vagy a rossz!

Nem akarok semmit a füledbe ültetni, de ...

2015. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!