Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt a srac?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a srac?

Figyelt kérdés

kb 1,5 honapja ismerkedunk, o az elmondasa szerint nem akar kapcsolatot, csak szereti magat jofej emberekkel korulvenni, a szerelem meg jon ha jonni akar.

egyebkent nagyon ertelmes srac es nagyon sok kozos van bennunk... viszont azt vettem eszre, hogy o indok nelkul sosem ir ram. olyan nincs, hogy azert irna, hogy megkerdezze hogy vagyok vagy milyen volt a napom. mindig kitalal valamit, vagy egy sporthir amit koztudottan mindketten szeretunk, vagy egy kerdes hogy vajon xy temaval kapcsolatban jo tanacsot adott-e a haverjanak... es tul szemelyes kerdeseket nem is tesz fel. masreszt viszont, pl van egy szo amit gyakran hasznal, mondtam neki, hogy azt nem szeretem es azota nagyon figyelmesen mellozi, pontosabban viccesen ragozva hasznalja ahogy mar nem zavar.

miert vannak ezek? masoknal nem tapasztaltam eddig hasonlot, igy nem tudom mit lassak bele vagy mit ne.


2015. okt. 26. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem akarja az éreztetni veled, hogy több vagy mint egy barát


22F

2015. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na! Na!


azért az nem baj, ha mindig keres valami indokot hogy miértírjon - a sporthír kreatívabb mint a klasszikus "mizu"-zás.

2015. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem baj, nyilvan. de az fura, hogy sosem kerdezte meg, hogy vagyok vagy ilyesmi.
2015. okt. 26. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem kérdezi meg, mert nem vagy neki igazán fontos, csak egy havernak tekint.
2015. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!