Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tartjátok fontosnak miképpen öltözködik valaki? Ha pl egy pasiról van szó (leszólít vagy hasonló, szóval ismerkedne veletek) és am nem lenne vele "probléma".

Figyelt kérdés

Csak annyi hogy nem költ arra hogy rendszeresen frissítse a ruhatárát új ingekkel, pólokkal, cipővel stb.


Tehát most mondok egy a mai társadalmi íratlan elvárásokat messze nem teljesítő példát. Egy illetőről aki kb eképpen öltözködik: Tizen éves pólói vannak, némelyiken egészen apró lyukak amiket esetleg ráfröccsent hipó okozott, sok hosszú halásznadrág sötétzöld színűek némelyiknek szakadt a zsebe ill a boka részen szakadt, Egy két nem lyukas decathlonos 500 ft-os esetleg új póló, minden alkalomra tökéletesen felvehető(vagyis ő így gondolja) kalenji kondicipő, , ill egy tönkrement cipzáros vajszín alapon a karon barna páros csíkos kapucnis melegítő ami kicsit bolyhos már a sok mosástól. És persze alap a hasitasi ami mindenhová hűségesen követi.


De viszont tiszták a ruhái, rendszeresen tisztálkodik körmeit rendben tartja..

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?


2015. okt. 27. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Van akinek ez kimondottan jól áll. Én nem az ilyenek alapján formálok véleményt. Max ha a haverom lenne kapna egy két cuccot.


18 L

2015. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egészen biztosan van lány, akinek ez jön be, csak az nem én vagyok :)
2015. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bővebben kifejtenéd? Ezzel nem mondtál újat.

Nem jön be addig oké...

2015. okt. 27. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasi tasit ne. Soha. Semmilyen körülmények között.


Azért 10 éves szakadt, foltos ruhák kicsit már durvák. Nem hiszem, hogy lenne nő, akinek ez tetszene. Nem azt mondom, hogy napi szinten kövesd az aktuális trendet, de azért időnként nem árt frissíteni a ruhatárat. Ahogy a férfiaknak is számít, hogy egy nő csinosan öltözködjön, a nőknek is számít.

Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak, csináld fokozatosan, havonta egy-egy darabot. Nem kell a legdrágábbat, legmenőbbet. Olyan ruhákat keress, amik előnyösen állnak, és azért mai szabásúak.

2015. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát azért ennél igényesebbnek kellene lenni. pl. leszakadt zseb megvarrása nem kerül pénzbe.

amit leírsz, stílus amúgy nekem nem tetszik, a ronda sportcipőket nagyon utálom, a halásznadrágot talán még jobban, főleg, ha zoknival hordják.

az övtáskánál gázabb dolog viszont nincsen.

2015. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
am. a barátommal úgy ismerkedtünk meg, hogy koszos melósruhában volt, szóval nem azt mondom, hogy mindig öltönyt kell hordani, de valahogy mégis kell a korszerűség meg valami igényféle.
2015. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért már igénytelen. Nekem sincs túl sok ruhára költhető pénzem, és vannak évek óta hordott ruháim is, de csak azokat veszem fel emberek közé, amik megkímélt állapotúak. Vannak ruháim turkálóból, kínaiból és vannak más olcsóbb üzletekből is, nem is veszek minden hónapban ruhát. Ami van, arra vigyázok, de szakadtat, pecséteset nem hordok, neked is ezt ajánlom.
2015. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fú, szerintem gáz...

nem kellenek vagyonok ahhoz, hogy jól nézzen ki valaki.


a halásznadrágtól a hideg rá egyébként. de ilyen lyukas, hipós pólóban ne járjon már valaki.... van rengeteg akció, leárazás, és az alapból olcsóbb boltokban (new yorker pl ami plázákban van) simán lehet 1000 ft alatt is pólókat venni, néha 2-3ezerért egy nadrágot is.


egy sima farmer + póló kombóval semmi bajom nem lenne, de ez az össze nem illő színek, halásznadrág, lyuk, meg hasitasi... ez így borzasztó

21L

2015. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!