Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal ahol meleg ázsiai fiukkal lehet ismerkedni? BÖVEBBEN lent

Figyelt kérdés
(Ha tudtok olyat linket) (lehet külföldi oldal is, de ha van magyar amit kétlek akkor olyat is lehet linkelni)
2010. márc. 17. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz meleg ázsiaiakkal ismerkedni? Magyarországon nincs sok belőlük, én még legalábbis nem nagyon láttam társkeresőn ázsiait... de ettől még regisztrálhatsz bármelyik meleg társkeresőn, és kereshetsz rajta ázsiaiakat. ha meg csak netes ismeretséget akarsz, akkor regisztrálj akármelyik világszerte népszerű társkeresőbe, pl. a hotornot.com-nak van társkereső része.
2010. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

13.55 folyt

meg tőled is hánynom kell nem elég h b*zi vagy de még sárgák is kellenek.fúúj

2010. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értelmes kommentek hada.. =) nekem csak egy olyan oldal linkje kéne ami müködö képes ennyi a többivel ne foglalkozzatok XD
2010. márc. 18. 20:16
 4/9 anonim válasza:
100%
HÜLYÉK takarodjanak... am én is ázsiai párti vok... :D
2011. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A Gaypointon az etnikumnál beállíthatod

... de am tényleg nem sok van... vagy a facebookon korean gay; asian gay... kb

2011. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

basszus, azért az tényleg durva, hogy a húzott szeműekre gerjedsz (ezt sosem értettem, majd valaki mesélje el, hogy mi szokott megtetszeni) ráadásul még a saját nemedben


sajnos el kell, hogy szomorítsalak mert (bár annyira nem kevesen vagyunk) nincs köztünk homokos.


egyébként próbálkozz a guglival: gay, homosexual, dating, asian (stb.) kulcsszavakkal. te beteg, beteg állat.

2012. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos el kell, hogy szomorítsalak mert (bár annyira nem kevesen vagyunk) nincs köztünk homokos."


sztem George Takei másképp gondolja :) Kis naiv... MINDEN emberi populációban vannak melegek, és ha a statisztikáknak lehet hinni, sokszorta több meleg ázsiai fiú van a világban, mint heteró magyar.

2012. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

én a magyarországi sárgákról akartam beszélni :( most meg tiszta rosszul érzem magam, hogy te ilyen okos vagy. basszus.

akiket ismerek, de még azok közül akiket csak látásból ismerek, sem került elő egy homokos sem.

2012. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert természetesen majd azzal kezdik, hogy neked bevallják...


A planetromeo-n láttam egypárat. Mármint Magyar, másodikgenerációs ázsiai srácot.

2013. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!