Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti orvendenetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti orvendenetek ha megszolitana egy srac reggel az uton, akivel sokszor talalkoztok?

Figyelt kérdés

Van egy no, akit sziinte minden nap latok munkaba menet, szembe megyunk egymassal az atjaton, vagy neha melle kerulok a zold jelzesre varva. Nekem tetszik, szimpatikus a lany, meg szeretnem szolitani, meg akarom ismerni.

Tudom mit mondjak, amiatt nem aggodom, sokkal inkabb azon, hogy mit gondol amiatt rolam, hogy szinte egy eve csak most szolitom meg.

Ha adnatok meg jo tanacsokat evvel kapcsolatban, halas lennek.



2015. okt. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szólisd meg, ha kedvesen normálisan mondasz neki valamit, akkor ha nem is jössz be neki akkor is normálisan és kedvesen fog kitérni az ismerkedéstől, de ha viszont tetszel neki, akkor elkezd veled beszélgetni.

Nálam ugy müködik, hogy ha valaki tetszik azzal én is meg szeretnék ismerkedni és örülök ha ő kezdeményez, ha viszont nem tetszik akkor se sérteném meg, még elkezdenék vele beszélgetni is, viszont nem akarnék vele találkozni.. tehát végülis nem veszitessz semmit, ezen csak nyerhetsz..

2015. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem feldobná a napom, ha valaki leszólítana "csak úgy" az utcán :) Próba szerencse, hajrá :)


N25

2015. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek megprobaljam megszerezni a szamat, es kesobb felhivva delutan egy kave mellett beszelgetni hivjam, vagy inkabb csak reggelente beszelgessek vele 1-2 percet?
2015. okt. 28. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Belegondoltam, ha nekem telefonon elkezdene egy látásból ismert pasi lökni a szöveget...ezt felejtsd el.


Spontán egy kedves mosoly, Jó reggelt, máris szép lett a napom, stb. dumával nyiss, hagyd, hogy a csaj eldöntse, tetszel-e neki.

2015. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- "Lanyok! Ti orvendenetek ha megszolitana egy srac reggel...?"

- Meg, hát!

2015. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ezen az "orvendenetek"-en én behaltam, utoljára Shakespeare-ben láthattam ezt a szót talán. :D
2015. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!