Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Linkelnétek képeket olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek képeket olyan férfiakról (20 év körül), akikre 3 pontot adnátok az 5-ből?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan lányok véleménye érdekel.
2015. okt. 28. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Képet nem szeretnék most keresni, de ahhoz az kell, hogy a teste nagyjából rendben legyen, de sem szépen izmolt, sem kövér nem lehet. Arcra nagyjából vonzó lehet, de semmi esetre sem szimmetrikus, esztétikus, de nem is kapafogú vagy túl sok pattanástól szenvedő..

Kiállása nem stramm, határozott, viszont nem is az az alkat aki 0-24-ben el van szontyolodva.

20/N

2015. nov. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es azért feltette az i-re a pontot....hagyadmar magad....
2015. nov. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második, bajod van? :D
2015. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én badoon 3 pontot kaptam az egyik képemre az 5-ből. Kíváncsi voltam csak. Nekem egyébként szerintem szimmetrikus arcom van, bár ez a képen nem is látszik, mert nem szemből fényképeztem magam. Pattanásokkal is küzdöttem, aminek még a nyoma is látszik, illetve néha előjön 1-2, viszont az se látszik a képen.
2015. nov. 1. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mások nem 3-at adnának. Lehet hogy valakinek 4, másnak 2 pontos vagy. Egyébként nem ismerem a badoot, de tudom mi az. De szerintem hülyeség ez a pontozás. Ha egy kevésbé vonzó embert megismerek, és lehengerlő személyisége van, akkor pont letojom hogy néz ki, mert megkedvelem.
2015. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok, osztom a hozzáállásod.
2015. nov. 1. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
2es ilyen feltételekkel maximum Brad Pitt,meg George Clooney felelne meg egy "young version 2.0"-ba :D,Vicces ...És akkor mikor kérdezek egy csajt hogy milyen az ideális pasi neki a válasz hogy legyen rendes,megbecsüljön stb,közbe van egy olyan felállitott standard norma aminek megkell felelni,amivel regényt lehetne csinálni...Eriggyetek tudjátok hova :D
2015. nov. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!