Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit keresek, domot vagy társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keresek, domot vagy társat?

Figyelt kérdés

Szeretek valakit, de ő nem szeret, és ez már 3 éve húzódik, mert nagyon sok minden történt.

Nem tudok mit tenni, el akarom felejteni. És szeretném, ha ez sikerülne, mert már nem tudok rendesen élni.

Valaki olyat keresek, aki kedves, határozott, figyelmes... Szerintetek ez inkább egy dom, vagy inkább egy társ? Nagyon szeretném elfelejteni, és új életet akarok kezdeni...



2015. okt. 29. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Mi a tököm az a dom? Domináns szexparner, vagy mi?
2015. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy domináns szexpartnerem....szeretem is, de társnak nem biztos, hogy alkalmas volna...HOnnan tudjuk, hogy te mit keresel? MI a szitu bővebben?
2015. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát, van ugye a bdsm.

Engem az sm nem érdekel, csak a ds felállás.

A d valóban a domináns rövidítése. Olyan partnert jelent, aki a szex során irányít, vezet, tanít. Bizalomra épül vele a kapcsolatod. A jó dom tud vezetni, a jó sub tud alkalmazkodni, és elmondják mindketten, mire van szükségük, így lehet töretlen a kapcsolatuk. Vannak akiknél ez a kapcsolat csak szexben, vannak, akiknél a valóságban is fennáll. Kb ennyi

2015. okt. 29. 20:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt egy fiú, az első szerelmem, akinek azonban volt barátnője, mint ahogy ez később kiderült. Velem szexelt, engem használt, és közben azt hajtogatta, h a másik lányt szereti :) Én meg szeretem, nem tudtam nem odaadni magam. Egy időre távol voltam tőle, megpróbáltam elfelejteni, de nem ment, csak pár hónapig. Most nyáron meg arról beszélt, h mi mindent akar velem, kipróbálni, amit a másik lánnyal nem lehet, neki meg közben gyűrűt szerzett, hogy megkérje a kezét... Aztán szakítottak, a lány vele, de ő még mindig őt szereti. Barátomnak tartom. Sok ideig próbáltam vigasztalni. De most sem szeret... Nem szeret, és nem is akar semmit, csak szexelni velem, ha épp ahhoz van kedve. De én szeretem
2015. okt. 29. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Ott rontod el, hogy érzelmeket viszel a szexkapcsolatodba.
2015. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

tudom, hogy tök gáz érezni, de nem megy máshogy

szeretném, ha valaki szeretne, akit én is szeretek

2015. okt. 29. 21:02
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Na én megyek!
2015. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
öhm...oké
2015. okt. 29. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

Úristen, k*rv@ egy világot élünk! :O


(szánalmas emberek vannak :\ )

2015. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Keress lelkiismeretet.
2015. okt. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!