Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenkező nemű barátnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű barátnak elmondanâtok ha 100%osan tudjátok hogy csalja a férje-felesége?

Figyelt kérdés

Jogosan lennék kiakadva ha egy ismerősöm aki neten tartja velem a kapcsolatot tudott mindenről és hagyta hogy vergődjek a kapcsolatomban??neten adta az utalàsokat pl.nyitott szemmel kell jàrni stb.de semmi konkrétumot nem mondott..


Én mondtam a baràtnőmnek ha ilyet tudnék hogy a pàrja csalja biztos elmondanàm neki mert joga van tudni..

Ràadàsul ez a "baràt"tudta hogy érzelmileg zsarolt kapcsolatom volt az utobbi évekbe (sakkba tartott kaocsolat)


2015. okt. 30. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmondanám.
2015. okt. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Jobb az ilyenből azért kimaradni, de egy gyerekkori barátság,vagy egy sok éves barátság az más szerintem,ott már nem gáz,a "beavatkozás".

2015. okt. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha az ellenkező nemű "baràt"keze is benne van??pl tetszik neki a pasi igy sokat van mellette de egy bomba pasit ràküld a pàrjàra hogy elcsàbuljon és szakitsanak."beavatkozàs"és kivàrja mig a pasi ràjön hogy a felesége csalja makd szakitanak.
2015. okt. 30. 03:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Általában ez így szokott lenni. Nem szokás belepofázni más életébe.


Egyébként nálam is így volt. Gyakorlatilag én tudtam meg utoljára, hogy csal a barátnőm, rajtam kívül mindenki tudott róla. Először fennakadtam a dolgon, de aztán rájöttem, hogy ha elmondják, úgysem hittem volna el...

2015. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék bele...Mert általában úgyis kitudják magyarázni és akkor én lennék a szemét bnkó...

Jobb az ilyenekből kimaradni úgy gondolom....


Én is tudok olyanról, hogy a barátnőm csalta a párját, azt is tudom, hogy kivel...de bármennyire is nehéz a mai napig, befogom a szám. Pedig nagyon nehéz, amikor látom, hogy a barátja, hogy bújik hozzá és mennyire szereti...

2015. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor sül el rosszul a "beavatkozás",az a barát lesz a hülye és bunkó, aki szólt, a pár szépen kimagyarázza magát. Ez egy elég kínos szitu. Eleve egy ilyen dolognál a másik fél is meg fogja tudni, h kinek járt el a szája, szóval pépessé verhetik, vagy csak kap egy hasonlót a saját életébe, a másik felhívja az árulkodó párját és ismeretlenül figyelmezteti, hogy csalják. Nem érdemes ilyen szarságokba beleavatkozni. Persze vannak helyzetek, amikor mégis meglépi az ember (pl esküvő előtt).

Az egyik srác barátom nőjéről hallottam pletykaként, hogy megcsalta a srácot. Olyan csajtól hallottam, aki akart is egyet s mást a sráctól, így nem mondtam el senkinek semmit. Mi van, ha nem igaz? Mi van, ha tud róla és megbocsátott és azzal, hogy beszélek róla, csak megalázom?

2015. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A màsikat hozzuk szar helyzetbe..nem megy el kell vàlni elmondani az indokot..

Lementem a rétre a kutyàmmal odajöttek hozzàm "hallottam mi történt hogy viseled?rosszakat hallottunk a szeretőjéről remélem ezt kapja vissza stb."na ha a felek csendben elvàlnak és nem a màsik hàta mögött tartanak szeretöt akkor nincs ez :(

Egy kapcsolathoz kettő fél kell én is hibàztam viszont mindog mindent elmondtam tul nagy baj ha az ember őszinte..ha nem működik vmi meg engedni kell a màsikat nem zsarolva ottartani a hàta mögött meg szeretőt tartani..

De ma csajtol is szép bokot kaptam szép vagy van esélyed unra boldognak lenni..mondtam nem akarok uj kapcsolatot eggyenlőre bizzos nem

.aztàn passz..de nem hinném..

2015. okt. 31. 17:18
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanezt mondtàk amikor a réten voltam a kutyàval..

Igen lehet különmenni békességbe meg haraggal is..zsarolàssal nem lehet szeretetet kizsarolni max megvetést.

És igen a netes baràt tudta sőt lehet benne volt a keze de nem érdekel mert segitett..utàltam a szeretőt nehezen törödtem bele de utolag meg köszönöm neki hogy van mert megszabaditott egy zsarnoktól.. csak a netes baràt is beavathatott volna nem pedig hagyni vergődni meg félelembe :(

2016. máj. 1. 00:57
 9/9 A kérdező kommentje:
És nem leszek màrtir én is hibás vagyok fel is vàllaltam őszintén igy adva gyengepontot hogy zsaroljon az ex.
2016. máj. 1. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!