Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim! Nálatok kizáró ok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Nálatok kizáró ok, ha a férfi chippendale?

Figyelt kérdés
Mármint nem akkor áll annak, amikor már kapcsolatban vagytok, hanem a megismerkedéskor is az.
2015. okt. 30. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Javítsatok ki, ha tévedek, de ez nem szexuális szolgáltatás, hanem tánc.
2015. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tánc vagy sem, az én pasim ne vetkőzzön más lányoknak és ne táncoljon erotikus faroklengetéssel előttük. Azt elképzelni sem tudom, hogy hogyan keverednék olyan közegbe, ahol egy vetkőzős fiút lenne lehetőségem megismerni, de az biztos, hogy ha ezt megtudnám róla, nem tudnék vele komolyan elköteleződni.
2015. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én hastáncolok, ezt is félreértik, pedig ez is csak tánc.
2015. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#1


Hááááát, nem pont. Olyasmi ez mint a pizzafutárok élete. Hivatalosan dögunaom meló "in business" aztán a vége... Csipendélesknek minden munkára jut egy numera.

2015. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2015. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. De hála az égnek ez a veszély nem fenyeget :D
2015. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
# 4 Időpont ma 12:56 - Saját tapasztalat?
2015. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, kizáró ok.
2015. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

En nem szeretnek chippendale pasit magamnak :)

Voltam egy lanybucsun ahol az egyik baratnonk kapott egy kis extra szolgaltatast mivel a sracnak arra az estere nem volt tobb fellepese igy maradt egy picit, es hat a csajszival lefekudt. Persze ezert nem fizettunk! Szoval ha van parja lehet megtudja allni, es haza megy. De azert konnyen el lehet barkit csabitani. Foleg egy becsicsentett nonek :)

2015. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

Micsoda kamuk :D


Aztán ha jönne Mr.Izom mint e szakma képviselője gond nélkül lemosná nálatok a pályáról a rendsszergazda nerd-et, az elhízott szakácsot meg a többieket.

2015. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!