Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány akinek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek ezek a dolgok még bejönnek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, eléggé zárkózott, de ez nem jelenti azt, hogy a párommal is az lennék! Nem járok bulizni, nem dohányzom, nem iszom alkoholt, jobban szeretek otthon lenni. Persze ennek ellenére már volt barátnőm! Csak most valahogy nem megy a csajozás, vagy ritka az olyan lány akinek ezek a dolgok bejönnének?
2015. okt. 30. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
kösd ki a biztonsági övet és csinálj valamit, vagy majd mit fogsz mesélni az unoknának "hejj srácok, 20-on évesen akkora király voltam, hogy csak otthon ültem :) jó mi?! a legszebb éveimet elrejszolgattam a gép előtt"
2015. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Te komolyan azt hiszed, ezek vonzó dolgok? Kit érdekel,h hogy nem cigizel, iszol? Jó neked, nem döglesz meg hamar. De ez nem Jó Személyiségjegy. Ez édeskevés.

Tudod, mi lenne érdekes? Ha arról dumálnál, mennyire érdekel a hobbid, hogy mit vársz még az élettől, hogy mernéd-e tágítani a határaid és kilépni a komfort-zónádból, hogy mennyire vagy kreatív és segítőkész.

De nem. Helyette kapjuk ezt. Eh.

2015. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy vannak még más céljaim is, és ezt azt elvárok, de azt valahogy ide kiírni durva lenne :D

Röviden annyi, hogy családot akarok! Ebben minden benne van mert egy családért küzdeni kell! :)

2015. okt. 30. 23:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok. :) Nem dohányzom, nem iszom (ill. alkalmanként mértékkel), nem járok szórakozóhelyekre. Ettől függetlenül szeretek kimozdulni otthonról, de inkább sétálok, kirándulok. :) Családcentrikus vagyok, számomra vonzóak ezek a tulajdonságok, a párom is hasonló. :)

22/L

2015. okt. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, mert én is ilyen vagyok. :)

19/L

2015. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Tekintsünk el most attól, hogy én nem vagyok a te korosztályod, de ezekről akkor is hasonló volt a véleményem, mint most. De ez csak az én álláspontom, más nők gondolkodhatnak másképp is, sőt.


szóval:


eléggé zárkózott (negatív)

de ez nem jelenti azt, hogy a párommal is az lennék (attól még zavarna)

Nem járok bulizni (semleges, de inkább negatív, mert én járok rendezvényekre, nem kifejezetten bulizósokra, de általában aki a buliktól elzárkózik, az engem érdeklő tömegrendezvényekről is)

nem dohányzom (pozitív)

nem iszom alkoholt (pozitívabb, mint egy alkoholista, de negatívabb, mint aki alkalmanként azért legurít valamit úgy, hogy közben azért nem részegedik le, ugyanis én ez az alkalmankénti de nem berúgós típus vagyok nőként)

jobban szeretek otthon lenni (negatív)


Tehát nálam nem áll túl jól a szénája egy ilyen típusú embernek. De ez szigorúan csak az én álláspontom, a saját szempontjaim alapján ezekre a dolgokra. Biztos van olyan, akinek viszont pont így felelsz meg tökéletesen.

2015. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem a legfontosabb tulajdonságok. Ez elég kevés információ rólad. Nálam kifejezetten pozitív tulajdonság, hogy nem dohányzol, ugyanis utálom még a szagát is. Az se rossz, ha nem iszol alkoholt, bár azért alkalmanként lehet, persze okosan, ez jobban bejön nálam, mert mutatja, hogy egy pasi mennyire mértéktartó, és kifejezetten utálom, ha valaki s*gg részegre leissza magát. Zárkózottság, és az hogy jobban szeretsz otthon lenni, nem jársz bulizni, erről véleményt nem tudok mondani. Én is zárkózott vagyok, de baráti körben azért jobban kinyílok, nem járok bulizni, sokat vagyok otthon, de néha szeretek kimozdulni, sétálni, kirándulni, stb... Ezekre csak az tud igazából véleményt mondani, aki ismer, mert többféleképpen lehet értelmezni, erősségi szintjén.
2015. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen csak meg kell találd !
2015. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél, a korosztályod is. Két fontos dolog van azért:

- remélem, hogy nem anyuci fiacskája vagy,

- remélem, hogy egy agresszívabb nő biztos nem fog tudni kicsábítani egy odaadó kapcsolatból.

2015. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, nekem pont ezek a tulajdonságok jönnek be!Csak ritka az ilyen fiú.Létezik egyáltalán?Ha még ezek mellett jól is néz ki, akkor főnyeremény.Amúgy amiket felsoroltál, mind illenek rám is, így ha találnék hasonló párt,biztos nem lenne vita abból, ki mit csinál, jól ellennénk otthon.Mondjuk, én nem vagyok féltékeny tipus, szóval nem zavarna ha olyan párom lenne, aki néha egyedül is elmegy kikapcsolódni valahova, mikor nekem épp nincs kedvem.szóval élni és élni hagyni ez az én elvem.
2015. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!