Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt szilveszterezni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt szilveszterezni vagy külön?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány hónapja vagyunk csak együtt. Van egy baràti tàrsasága, fiúk lányok vegyesen, és sajnos nem igazàn jövök ki velük, nem keresik velem a kontaktot, mindig olyan mintha ott se lennék, átnéznek rajtam, engem meg "szidnak" hogy nem nyitok felèjük. Alapból egy csendesebb típus vagyok, ők vannak vagy 10-en, szóval ha kicsit segítenŕnrk mondjuk azzal hogy hozzám szólnak 2 szót vagy megpróbálnának valahogy belevonni a beszélgetèsekbr akkor kicsit könnyebb lenne a helyzetem, de egyáltalán nem segítenek, na mindegy. A barátom minden évben velük szilveszterezik, evidensnrk gondolta hogy most is velük megyúnk házibuliba, de én nem akarok feszengeni köztük meg egyedìl érezni magamat köztük.

A barátomért mrgtegyem hogy mégis elmegyek velük vagy legyek önző ès bulizzak máshol?


2015. nov. 1. 08:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Pár r betű helyére képzeljetek e betűket, bocsi telefonról írok
2015. nov. 1. 08:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Oh, hol van meg a szilveszter...
2015. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, ráér még ezen gondolkoznod, ki tudja együtt lesztek-e még.
2015. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ráérsz még ezen gondolkozni.
2015. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Nem mondanám, hogy nem jövök ki a barátaival, de még csak néhányszor találkoztam velük. Elvagyok velük, de nem igazán az én társaságom, szerintem én sem érezném magam jól velük szilveszterkor, pláne, hogy nekem is van egy társaságom, akikkel együtt szoktunk szilveszterezni, és nem szívesen cserélném le - hogy a te szavaiddal éljek - a feszengésre. Ha úgy lenne, szerintem mennék a saját barátaimmal, de szerencsére a barátom felajánlotta, hogy ő is jön velünk.
2015. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ömm, nekem már az fura, hogy a barátai b*sznak rád. A barátod nem látja ezt? Nincs benne annyi, hogy 1: ő belevonjon a beszélgetésbe (ha így van akkor ez tárgytalan, 2: megkérje a barátit, hogy kicsit nyissanak feléd, mert te kicsit zárkózottabb típus vagy?
2015. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem, hogy hogyan lehet az hogy a barátod mindezt nem látja. Engem eleinte óvott a barátaitól egyiküknek sem mutatott be mondván hogy nem tudom ők milyenek, bármire képesek... Aztán kdierült hogy nagyobb vadállat vagyok mint ők és teljes jogú tagja lettem a csapatnak. Ha tehetem a barátommal és a barátaival szeretnék szilveszterezni
2015. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!