Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 ember között vibrál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ember között vibrál, izzik a levegő, az csak testi vonzalom miatt van, vagy esetleg érzelmek miatt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Nálunk eleinte testi volt csak, hisz nem is ismertük a másikat. A kásőbbiekben kezdtek érzelmek lenni a csókokban érintésekben. Ezt észre lehet venni.

2015. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először csak testi vonzalom miatt, kivéve, ha már ismeritek egymást.
2015. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi ideje ismeri egymást a két ember. Friss ismeretségnél inkább csak a testi vonzalom játszik, régebbi ismeretségnél már lehet érzelmekről is beszélni.
2015. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ömm, nálunk nem volt testi vonzalom. Nálunk semmilyen nem volt. :D


Pontosabban, nekem tetszett a srác, én pedig NAGYON unszimpatikus voltam neki, amikor megismerkedtünk.

Utána én kerestem meg őt, elkezdtünk beszélgetni, találkozgatni, és így alakult ki a vonzalom. Ha társaságban vagyunk, mindenki látja hogy van köztünk valami, azt hiszik, hogy együtt vagyunk, pedig nem (sajnos, bár ez hosszú sztori).

2015. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!