Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem akart beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akart beszélgerni, vagy zavarba jött és nem tudta, hogyan reagáljon? 22L

Figyelt kérdés
Ráírtam egy srácra. Beszélgetés közben megjegyeztem, hogy milyen rendes srácnak gondolom. Megköszönte, kedves, aranyos volt egyébként. A válaszom az volt, hogy ugyan, semmmiség, bár lehet rosszul gondolom...:) Illetve mást is írtam. Próbáltam laza lenni, természetes csak vicceltem, hogy mégse gondolom rendesnek. Nem ment bele a csipkelődésbe, csak annyit írt, hogy azt csak én tudhatom, hogy őt milyennek gondolom igazából. Először beszélgettünk, de nem értem miért nem próbált csevegni? Poénos fiú, többször láttam, hogy beszólogat a csajoknak, de esetemben nem ment bele ... Úgy tűnt tetszem neki, igaz nem 'ismerkedős szöveggel' írtam rá, de fura volt, hogy nem barátkozott, pedig mindig úgy bámul, olykor még zavarba is jön. Az ilyen alkalmakat a fiúk általában kihasználják, nem?
2015. nov. 1. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges.
2015. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az a beszólogatós, csipkelődős fajta akkor sajnos inkább nem akart, mint nem tudott csevegni. Legalábbis magamból kiindulva :D De ha ennyire érdekel a srác, akkor ne legyen igazam :)
2015. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel csak köszönőviszonyban voltunk, első beszélgetés, gondoltam, hogy nem lesz nagyon közvetlen. Ha rajtakapom, hogy néz is elkapja a fejét, szóval talán félénkebb. De pereze lehetett érdektelen és egyben udvarias is.
2015. nov. 1. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát te tudod milyen lehet inkább, sőt te érezted mennyire akar kommunikálni...de ha nem is ismerkedős szöveggel írtál, azért épeszű embernek leesik a tantusz és igen, ha vki érdekel akkor lecsapok egy ilyen alkalomra. Még ha félénk lennék akkor is, elvégre te kezdeményeztél...azért bamba már csak ne legyen valaki :D
2015. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!