Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet esélyem a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet esélyem a nőknél ha "jófiú" vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig mindenki elutasított, csak az a nő nem aki alig tetszik valakinek és neki már mind1 hogy ki, csak férfi legyen.

Melyik korosztály az amelyik nem azt nézi hogy rosszfiú legyen a csávó?

Eddig 19-22 éveseknél próbálkoztam


2015. nov. 1. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Biztos te is észrevetted már, hogy a nőknek totál nincs fogalmuk arról mire vágynak. Mind azt mondják, hogy egy kedves, intelligens, érzékeny srácot szeretnének, aztán összejönnek egy utolsó taplóval aki csak meg akarja dugni őket és az égegyadta világon semmi mást nem akar tőlük, nem akarnak járni velük.

De ezek a pasik mégis vonzóbbak egy nőnek, mert a jófiú az ott áll a lány háza előtt virággal az esőben, miközben a csaj éppen a rosszfiúval szexel.

2015. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt. Te sem vagy jófiú. Szimplán csak kis béna. Ha a lehetőségek tárháza állna előtted, belőled is előbújna 1-2 olyan dolog, amitől meglepődnél. De _egyelőre_ ez nem így van.

Másrészt. Önbizalom. Nem rosszfiúk, hanem van tökük. Mernek lépni, ráadásul nem "leszel a barátnőm?" előadásmódban, hanem stílussal.


Le kell azt a nőt nyűgözni, nem virággal toporogni az esőben. Az ráér később. Kezdj el sportolni, önbizalmat ad.

2015. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
ennyi baromságot összehordani, mint a kettes :D
2015. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

nem tudom pontosan mit értesz a rosszfiú alatt, de nekem soha nem kellett bunkózós, flegma, piálós, verekedős pasi..


és eddig nem is ilyen barátaim voltak. nem a "jófiúságod" miatt nem volt még barátnőd. nem kell rosszfiúnak lenned, csak határozottnak, udvariasnak..

2015. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Lehet lepontozni, azt nagyon értitek csírák.
2015. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Egy lány mondta hogy szerinte azért nem volt sikerem mert jófiú vagyok és a nőknek nem ez kell.
2015. nov. 1. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
talán ne rosszlányoknál próbálkozz.
2015. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Sehogy,mert a nőknek egyáltalán nem ez kell,esélyed sincs sajnos jófiúként.Tapasztalatból mondom sajnos... :/

24/F

2015. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Minden lánynak, nőnek a rosszfiúk kellenek, minden korosztályban. Jófiúként legfeljebb akkor van esélyed, ha nagyon jól nézel ki, vagy ha sok pénzed van (de jófiúként meggazdagodni sincs esélyed).
2015. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem rossz lányoknál próbálkozok hanem azoknál akik tetszenek
2015. nov. 1. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!