Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez titeket zavar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez titeket zavar egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igazából ezt nem tudom hova kellene így ide írom.

Na szóval!Lányok!Titeket zavar ha egy pasi este úgy alszik el,hogy a melletekre hajtja a fejét vagy tévézés közben a lábatok közé hajtja és úgy nézi a TV-t?


2015. nov. 2. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A TV-zos dolog zavarna, De az esti elalvás nem :) Aranyosnak meg romantikusnak találom ha egy férfi úgy alszik el :)

18L

2015. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemzavaró,sőt..:)
2015. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem zavarná a páromat ha este a melleire hajtanám a fejem?Eddig féltem megtenni vagy megkérdezni pedig annyira jó lenne úgy aludni :)
2015. nov. 2. 01:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna!!! :) viszont nyugodtan helyezkedj ugy, nem kell mondanid semmit. Ha egy ido utan kenyelmetlen neki majd szol :)
2015. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2015. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Nem párodat kérdezted hanem "Lányok"-at. Utána meg "szóval páromat nem zavarná", honnan tudjuk?

2015. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy zavarna
2015. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!