Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek róla ti ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla ti ezt hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyjából 1 hete beszélgettünk. Nem sokára találkozni is fogunk. Ahogy én ki vettem a kapcsolataiból, inkább ilyen alázkodó típus. Ragaszkodik a találkozáshoz, látszik rajta a hogy semmiért sem mondaná le. Tervezgetem már egy ideje hogy el költözök otthonról, de eddig nem találtam olyan társat akivel meg tehetném. Ő is nagyon szeretne otthonról költözni. Látszik rajta hogy jó szívű, kedves és aranyos természetű. Ami nagyon tetszik, szeretem a jó szívű embereken, hiszen én is az vagyok. Célozgatott-rá hogy nem sokára költözök el. Rá kérdeztem kivel, és azt válaszolta hogy velem szeretne el költözni. Kicsit így elsőre furának tartom, mert nem rég beszélgetünk, és még csak most fogunk először találkozni. El költözés se lenne, azonnal hiszen 2-3 hónapot minimum igénybe venne. Én úgy gondolom, ha el is mennék csakis úgy szeretnék, hogy vissza már ne keljen jönnöm. Egyszerűen szégyenek érezném, hogy nem tudok megélni a saját sarkamra állni. Igazi itthon is külön veszek kaját és mindent. Szóval lehet nem is működne köztünk és mint írtam, haza már nem szeretnék akkor táncolni.

2015. nov. 2. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 20F ő 20N
2015. nov. 2. 13:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Először ismerkedjetek, találkozzatok, randizgassatok. Összeköltözésen bőven ráértek még gondolkodni.
2015. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit elszólta magát. Nyilvánvaló, hogy tetszel neki, és ő már javában tervez veled, mert úgy érzi kölcsönös az érzés.

Én is azt mondom, hogy először ismerkedjetek meg a való életben is, aztán ráértek ezen agyalni még.

2015. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés az összecuccoláshoz.
2015. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!