Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szombaton volt két hete hogy bejelölt az a srác akivel már több mint fél éve találkoztam és akkor nagyon belehabarodtam, szerintem tudta is csak végül már csaj után kacsintgatott... Aztán most szerintem szétmentek a csajjal és újra bejelölt. Miért jelölhetett be ha tudja hogy még talán most is érzek iránta valamit? Na és miért nem ír? Mire vár? Arra hogy én írjak? Szerintetek lazán írjak rá hogy mi a helyzet vele, vagy mit csináljak? Meddig várjak?
2015. nov. 3. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel, hogy itt tökölsz elérte amit akart. Te vagy a szamár mert a lóvat dobta vagy a ló dobta őt. Ráadásul ha ráírsz még tálcán kínálod is magad jelezve, hogy vállalod a pótlék szerepét. Mi lenne, ha hagynád az egészet és lenne tartásod? Bocsánat, ha kicsit nyers voltam, de ne hagyd magad!!
2015. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha hagynám az egészet, akkor kíváncsiságban fogok idézőjelesen meghalni. Túl kíváncsi vagyok. Tudni akarom hogy mi van vele, és hogy mégis hogy gondolta ezt hogy fél év után felbukkan és mégis mit akar.
2015. nov. 3. 08:39
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy várjak még? Hátha ír? Mondjuk várok még 2 hétig... Úgy jó?
2015. nov. 3. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:
úgyjó! De még akárhogyan is lehet ! Egyébként hány évesek vagytok?
2015. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak megkérdezném, hogy: Nocsak, mi változott?

Nem jelölném vissza.

2015. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sok. :D Vagyis, tudom eléggé gyerekes viselkedésre vall, de az a helyzet hogy én még mindig szerelmes vagyok belé. Nem hittem hogy van szerelem első látásra, és van!

Szóval mindketten a 20-as éveinkben járunk...

2015. nov. 3. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Te életed, te döntésed. Kérdezz rá ha megöl a kíváncsiság, de minek teszed fel a kérdést, ha már úgy is tudod hogy mit fogsz csinálni? Mondhatnám, hogy ne írj neki és hagyd a francba majd ír, ha akar valamit. Szerelem első látásra? Részedről, ő részéről meg pótlék vagy. Te tudod.
2015. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6: Én 40-es vagyok, tehát kb. 10-szer annyi időt töltöttem el pérkapcsolatiérett korban.:)

És a következő van:

szerelmesnek lenni az a Te érdemed, Te vagy, aki létrehozta magában ezt a szerelmet. Ez érték.

Az meg egy másik dolog, hogy a másik nem viszonozza és/vagy nem becsüli ezt.

Lehetsz úgy szerelmes, hogy közben LÁTOD a másik viselkedését, és nem hagyod, hogy bántson.

Ki szabad teríteni a lapjaidat őelőtte, ha közben pedig képes vagy visszautasítani a viselkedését, amivel megsebezne Téged.

röviden: az, hogy szerelmet érzel iránta, az egy dolog, és hogy emellett még kapcsolatra is lépsz vele, egy másik dolog. Nem szükségszerű a szerelem megéléséhez a kapcsolat, a teljes önátadás.

Védd magad!:)

2015. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csak adni akartam/adni akarok neki még egy esélyt és ennek az egésznek ami köztünk volt...
2015. nov. 3. 10:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem azért kérdeztem mert gyerekes viselkedésre vall...csak kérdeztem :)
2015. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!