Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 4 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 4 év kapcsolat után sem látok a barátomban semmi hibát?

Figyelt kérdés

Abban mindketten egyetértünk, hogy nekem azért van jó pár, de rá nagyon nehezen max olyasmiket lehetne ráhúzni, hogy túl precíz..de azt is nehezen.


A környezetem szerint csak elvakult vagyok (egyébként ők sem tudnak rá semmi rosszat mondani rá)


Lehetséges ez? :D Sok ilyen ember van?


2015. nov. 3. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól néz ki, akkor normális.
2015. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Szeretnélek megkérni, hogy ahelyett, hogy a hibáit keresed, ami előfordulhat, hogy tényleg nincs...

Ezeket az energiáidat is inkább fordítsd arra, hogy hálás vagy érte, hogy ilyen párt találtál magad mellé, és megbecsülöd azt amid van. :)


22/F

2015. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés konkrétan valami dicsekvés?! :D Mert értelme semmi, az hót biztos...Olyan nincs, hogy valakiben nincsenek hibák. Mindenkiben van, bennem is, benned is, benne is és az utánam válaszolóban is...Elvakult vagy inkább...
2015. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ó én nagyon megbecsülöm, csak mindig megkapom, hogy "nahát milyen sokáig tart nálad a rózsaszín köd"


Első, igen, nagyon tetszik nekem kívül-belül :)


Úgy látom a Zokogó Testvériség szemében már bűnnek számít, ha egy lánynak külsőleg is tetszik a barátja :D Sebaj :D

2015. nov. 3. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Kajak nem tudom, ki ez a Zokogó Testvériség, elmesélnéd?

Amúgy szerintem sem sok értelme van a kérdésednek, ha csak nem egy másik galaxisból való emberszerű hibrid a barátod, aki hibátlan minden téren...:D

2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem bűn, csak rávilágítottam, hogy ha elég jól néz ki egy férfi, akkor a nő belsőre is tökéletesnek fogja látni, minden hibájától függetlenül. Te erre tökéletes példa vagy.
2015. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

6, mert aztán baromira ismered a pasiját, pontosan tudod, hogy néz ki, milyen a személyisége, hisz kb ikrek vagytok, és ebből leszűrted ezt a hihetetlenül értelmes konklúziót. Gratulálok, intuíciós képességeid ámulatba ejtőek, szeretném, hogy az én életemről is mondj még ilyen bölcs megállapításokat, hisz láthatóan annyira értesz hozzá.


Kérdező, lehet később találsz hibákat, de ha jól kijöttök, akkor szerencsések vagytok. Örülj neki.

2015. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele anno, mi voltunk az álompár. Ha majd 10 év házasság és 2 gyerek után is így látod, akkor örülj, ez a pasi tökéletes számodra.

De elárulom neked, az igazi jellem akkor derül ki amikor már sok éve éltek együtt és az életben felmerülnek nehézségek, pl gyereknevelés, kimerültség, eltérő vélemények ütköznek ilyenkor stb.


De kívánom neked, hogy minden rendben menjen és boldogok legyetek örökké.

2015. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!