Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élő lányok! Ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő lányok! Ugyanúgy tudtok pasizni mint itthon?

Figyelt kérdés
Kiköltözöm és félek, hogy ínséges idők elé kell néznem.
2015. nov. 6. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha rendesen beszéled a nyelvet + jól nézel ki, szerintem nem lehet külföldön se gondod ebből.
2015. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ szerintem, hogy hova költözöl.

Egyébként ha keresed azoknak a társaságát, akik hasonló szituban vannak (pl. szintén külföldiek és tanulni/dolgozni mentek ki), szerintem könnyen összejöhet valami.

Én bátrabban ismerkedem, többen is viszonozzák a pillantásom. Nem tudom, hogy azért mert más nemzetiség, vagy én viselkedek másképp. Összejönni még nem jött össze semmi, bulizni nem nagyon járok, egy-két randim volt, de azok is netesek.

2015. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A magyar nők eleve híresek a szépségükről. :P
2015. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hova költöztél? :) 25f
2015. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Sehol semmi.

2015. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell félned emiatt. Én azt tapasztaltam, hogy külföldön sokkal bátrabbak a fiúk, jobban odamennek hozzád, leszólítanak, főleg egy buliban, de akár az utcán is. Mondjuk ez nem mindig jó, mert sokszor már túl rámenősek, nyomulósak, legalábbis nekem ez már sok. De mondjuk az sem mindegy, hova költözöl.
2015. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám, két legyet üthetsz egy csapásra! :)
2015. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban, itt tetszem a pasiknak, karcsú, csinos, mosolygós vagyok, házias, tiszta, imádnak!
2015. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!