Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Lehetseges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Lehetseges a valtozas reszerol?

Figyelt kérdés

30 follotti a pasi. Augusztus kozepen az egyik lany sokszor mondta neki, hogy komolyodjon mar meg, keressen egy komoly lanyt maganak. Erre az volt a valasz, hogy meg nem nott be a feje lagya. Szeptember vegen meg minden bulin mas csajjal smarolt.

Ra 3 honapra(azaz most), osszejott egy csajjal, akit evek ota ismer. Regen is volt, hogt egyutt bulizott a csajjal, egyszer az oszes lanynak a bandabol azt mondta, hogy alljon fel es forduljon korbe, mire csak ez a jelenlegi baratnoje tette meg.

A lenyeg az, hogy szerintetek ilyen radikalis valtozas beallhat ilyen rovid idon belul, hogy azt mondja, hogy nah komolyan ellezdek jarni a csajjal. A lany eleg fiatalka, nemreg toltotte a 18at, es jellemezo a stilusara, hogy heti szinten bulizik, cicikidobos miniruhaban es ultramagas cipoben.

Tudom, hogy semmi kozom az o dolgukhoz, de kivancsi lennek, mivel eddig soha nem tudtam olyan pasirol, aki tenyleg igy komolyodott volna meg. Lehetseges?


2015. nov. 7. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam ilyen, pedig én is 30 felett vagyok. Mindig is komoly kapcsolatban gondolkodtam, most is, mégis egyedül vagyok. Nem tudom a férfitársaimat mi viszi rá erre a hozzáállásra. Láttam már változást ebből, de nagyon ritka, drámai fordulat hoz ilyet. Leginkább szívből kell döntenie, hogy kivel, mit akar.


Ahogy írsz róla, abban én semmi változást nem találok nála.

2015. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!