Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg azért piszkálódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azért piszkálódhat velem, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm az egyetemen, egy csoportba járunk. Mindig mindenért beszól nekem, és piszkálódik. Nyáron kezdte az egészet, együtt voltunk gyakorlaton is, és végig piszkált, de tényleg. A legelején elég rosszul esett, mert kicsi az önbizalmam, és azt hittem, utál engem. Aztán mondták nekem mások, hogy ez nem igaz, engem kedvel lányok közül a legjobban a csoportból, mondjuk nem értem miért így fejezi ki a szimpátiáját. Mostanában már azért visszaszólogatok, és úgy tűnik ez tetszik neki... Egy ismerősöm szerint ezt azért csinálja, mert tetszem neki, de a srác 24 éves... Vagy csak én gondolom úgy, hogy ezt csak általános iskolában csinálják a fiúk? :D
2015. nov. 7. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretne megkóstolni.
2015. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah,beléd harapna...:-)
2015. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Éretlen udvarlás :D
2015. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért 24 évesen tényleg lehetne már érettebb...

De ha közben mosolyog, akkor tetszel neki. :)

2015. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja hát mindig röhög... :D Nagyon furcsa srác, mondjuk már megkedveltem, de nem értem én az egészet, valahogy nekem elég hihetetlen, hogy azért csinálja, mert tetszem neki, mert ez olyan éretlen :D
2015. nov. 7. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Tini korban ez a viselkedés és a kérdés még elmegy. 24 évestől az ember már elvár egy színvonalat mint viselkedés, mint kérdés terén. Szóval vagy nagy kamu a 24 év és az egyetem és valójában csak 14 évesek vagytok, vagy megkérdezem, ha ilyen éretlenek vagytok, egyáltalán hogy tudtatok leérettségizni, felvételizni, stb.?
2015. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, okoska :) Nem tudom, hogy a kérdés színvonalával mi a problémád, ugyanis a kérdést azért tettem fel, mert szerintem is éretlen viselkedés ez a dolog egy ennyi idős embertől. A másik meg, mondd már el, miért hazudnék ilyenről? :D
2015. nov. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!