Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora lenne a kulonbseg ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora lenne a kulonbseg ket nemzet noi kozott?

Figyelt kérdés
Tinderen ugyanannyi magyar es norveg lanyt (mert oda tervezek koltozni)lajkoltam be. 3x tobb norveg lajkolt vissza. Ez miert lehet? Kevesbe felszinesek? Atlag alatti arcom van
2015. nov. 7. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
igen a magyar nők nagyon felszínesek érdekes a szlovák román nők sokkal jobbak mint a magyarok voltak olyan barátnőim nem azt nézték hány cm vagy kinél laksz stb stb ha nem magát az embert nézték
2015. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, a norvég nők szebbek is és sokkal-sokkal jobb az anyagi hátterük.
2015. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
itt a legtöbb szép nő egy gazdag faszit akar hogy aztán dolgoznia ne kelljen, külföldön a nők nagyrésze dolgozni is akar el akar érni valamit, több a karrierista is , és nem úgy értve mint itt a sok kis gyökér aki bekerül a tv-khez és a tv a kis selejtből sztárt farag
2015. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
A magyar nőknél felszínesebbek nincsenek a világon.
2015. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
Simán lehet benne valami amit mondasz mert én fent voltam a magyar Badoon és a Németen is mig magyarba 20 nő jelentkezett kb 2 hónap alatt addig Németben 600 így én is elgondolkoztam ezen egyszer !
2015. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó én meg az ellenkező részéből is sokat ismerek
2015. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Asszem külföldre költözöm:))
2015. nov. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!