Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém a barátom? Hogyan beszéljem meg vele hogy nem tudom mit érez irántam?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerjük egymást és 2 hónapja járunk, minden nap beszélünk egymással. Nekem még az elején volt egy bizalmi problémám, ami most sem múlt el teljesen, mégpedig amiatt hogy elmesélte hogy együtt járt egy évig egy olyan lánnyal akibe nem is volt szerelmes.

Nehezen engedem el magam ebben a kapcsolatban, és ebben a viselkedése nemigen segít, mert valamiért úgy érzem (lehet hogy csak bebeszélem) hogy belém sem szerelmes. A szex nagyon jó köztünk, de amúgy olyan mintha lenne közöttünk egy fal. Fogja a kezem ha megyünk valahova, megcsókol, de hiányoznak a szavak, az érzések felém és a tűz.

És mostanában folyton sírok, mert én meg beleszerettem. És néha szívesen megmondanám neki, de rossz lenne ha nem kapnám vissza, vagy ha rávágná hogy ő is, de közben nem is érez irántam semmit.

Mit csináljak? Szerintetek jól kijöhetünk még ebből a dologból ha megbeszéljük? Egyáltalán a pasikkal meg lehet beszélni ilyesmit :( Annyira el vagyok keseredve :(


2015. nov. 8. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy szomorú vagy emiatt... Én ismerek olyan lányt, aki több évig járt olyan pasival, aki iránt nem érzett szerelmet... Szóval nem vagyunk egyformák. Van aki szerelmesebb típus, van aki nem. Először is tisztázd magadban, mit szeretnél ettől a kapcsolattól! Ha rákérdezel a pasidtól, hogy szerelmes-e beléd, vajon eltudod -e fogadni majd, ha esetleg egy nem lesz a válasz, vagy hagysz még időt magatoknak, hátha beléd szeret. De az is lehet, hogy szerelmes beléd, csak ő épp nem a szavak embere és ezért nem mondja... Előbb utóbb azt hiszem jobb tisztázni az ilyesmit, ne vesztegess el több évet olyan pasira, aki esetleg nem szerelmes beléd, vagy nem veled tervezi a jövőjét, ha te épp fordítva akarod... Sok sikert! :)
2015. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, hogy én soha többé nem tudnék egy kivételellel szerelmes lenni senkibe. Ezért nem lehet utálni senkit, nem lehet megvonni a bizalmat, az ő élete mögé kell látni.

Nálam a szeretet fontosabb. Jóval tovább is tart mint a szerelem. Együtt voltam közel 3 évig egy olyan sráccal akibe nem voltam szerelmes, csak szerettem, mégis egy darabon jól működött a kapcsolat és idővel nem én voltam aki elrontotta.

Megpróbálhatod megbeszélni vele, de ha nem is szerelmes, az még nem jelenti azt hogy nem szeret és nem lehet ez a kapcsolat jó.

2015. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki még egy kis idő kell hozzá, hogy ezt szavakkal is kifejezze. Amikor én összejöttem a párommal, szinte mondhatni, hogy "azonnal" szerelmes voltam. (Én "sajnos" ilyen vagyok, könnyen szerelembe esek...) Alig vártam már, hogy mikor mondhatom ki neki, annyiszor ott volt már a nyelvem helyén, de nem én akartam lenni az első aki kimondja, mert attól féltem, hogy ezzel elijesztem :) Neki kb. egy fél év kellett ahhoz, hogy kimondja, hogy mit érez. Évekkel később megkérdeztem, hogy mi tartott ilyen "sokáig" és azt mondta, hogy ő már érezte korábban is, mint fél év, de amíg nem volt benne biztos nem akart dobálózni a szavakkal.

Lehet a te párodnak is idő kell ehhez.

2015. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!