Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jelentösége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentösége nem értek ugy hozzá?

Figyelt kérdés
A barátom lerajzolt mind a kettönket,de ö valahogy szebb lett mint én,ez az jelenti hogy magát jobban szereti mint engem?Vagy jobban tetszik magának,hogy jobbnak csinosabbnak tartja magát mint engem?ez nem tudom hogy ide val kérdés de értelmes válaszokat kérek köszönöm.amugy az irásnak is van jelentösége azért kérdeztem.hogy rajznak is van biztos
2015. nov. 9. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi jelentősége. Ki szerint szebb ő? Szerinted? Szerinte meg biztosan te vagy a szebb a rajzon.

De az is lehet, hogy csak magát könnyebb volt lerajzolni, mint téged.


Miért kell egy ilyen jelentéktelen dologba azonnal a negatívat keresni és feltételezni?

2015. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak magát már lerajzolta korábban is, esetleg magával kezdte és kicsit elfáradt mire odaért, hogy téged rajzoljon.
2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem csak az én vélerményem.ez mert többen észre vették a konturja is nem csak magam az ember.Meg valahogy másképp rajzolta le magát mint engem,ha nem igy lenne és ha nem idegesitene akkor le sem irtam volna.Biztos van valami jelentösége.Többen is észre vették hogy magát sokkal szebben rajzolta le
2015. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen magát rajzolta le elöször,de amikor engem rajzolt volna akkor már nem volt elfáradva mert máskor tette meg
2015. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és a másik meg én kértem meg hogy jol mutatna egy ha én is ott lennék mert annyira tetszett amikor magát rajzolta le és utána meg amit lerajzolta magát akkor kicsit félre volt a rajlapon és volt hely azért kértem meg ha már magát ilyen jol lerajzolta,nem gondoltam volna engem már nem egyszer rajzolt le de soha sem voltam olyan amilyen ö.,azt hittem ha már magát lerajzolta,azt hittem mien jol lerajzolta magát fejlödött és azért kértem meg rá hogy akkor már engem is ,ha eddig nem volt rolam olyan jó kép rajz,de ugy látszik magát jobban tudja
2015. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!