Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aztmondta hogy várjunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aztmondta hogy várjunk a kapcsolattal ez mit jelent? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval kb három hete ismertem meg nem egy városban lakunk de minden nap beszélgetünk facen nagyon tetszik és én is neki pár napja nagyon összemelegedtünk de lassan megyek vissza németbe dolgozni nem nagyon van tapasztalatom. Szerintetek megnyugodhatok?

2015. nov. 11. 08:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja 19/F
2015. nov. 11. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés ez a pár nap azért hogy kitartson melletted.Mennyi időre mész ki,vagy milyen időközönként jössz haza,és meddig szoktál itthon lenni ? Mert nem mindegy.
2015. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a munkabeosztásom kilenc naponta van 3 napom ami szabad abbol a fele elmegy az utazással :/ . Én attol félek hogy megunja.
2015. nov. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!