Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet a világ legszebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet a világ legszebb emberének lenni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, jelenleg Angelina Jolie birtokolja a világ legszebb nője címet, amin mondjuk nincs mit csodálkozni

De vajon milyen érzés lehet a világ legszebb nőjének lenni (vagy a legjóképűbb férfijának, a lényeg nem ez), ha az ember még híres, tehetséges, és pofátlanul gazdag is mellé?


Átlagos külsejü, szegény lányként gyakran elgondolkodom ezen..


2015. nov. 12. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"amin mondjuk nincs mit csodálkozni " - dik! Egy csomó nő van aki szebb tőle.


De kb. jó lehet tudni hogy mindent megkaphatsz csak a testeddel. Ha köcsög a rendőr? Egy villantás és máris sztorno a bünti...

2015. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nemtom.


Nekem amúgy Jessica Alba jobban tetszik.

2015. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
63%
Fárasztó :( :D
2015. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy őt nevezték ki valami alapján, de valójában nem létezik abszolút legszebb, mivel a szépség szubjektív. Más szép nekem, más szép neked, és látod, már akad olyan válaszoló, akinek Angelina Jolie sem az etalon.

Feltételezem, azért az ő élete sem tökéletes, kapásból egy rakás kéretlen lesifotóssal meg kell küzdenie, ha magánéletet akar.

2015. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Angelina Jolie a világ legszebb nője? Rajta még a smink sem segít, annyira ocsmány: [link]
2015. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Huh, utolsó, elhiszem, ha bánt, hogy neked sosem lesz ilyen nőd...

(ezt a kifejezésmódod miatt, és nem azért, mert nem értünk egyet)

2015. nov. 12. 23:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz ezen :) Inkább old meg egy problémádat!
2015. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
#6: A női logika újabb ékes példája. Angelina Jolie leocsmányozásából logikusan következik az örök magányra ítéltetettség. Gratulálok! És különben is, mi az, hogy "nem értünk egyet"? Egy egész kolónia GYK-zik nálatok?
2015. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. A szépség relatív.

2. Ha a szépség nem lenne relatív, akkor se tudnád megállapítani, hogy ki a világ legszebb embere, mert nem ismerheted mind a 7 milliárd embert a földön.

3. Nem birtokol ilyen címet senki, mivel nem is létezik. Max valami nyugati szennylap írhatott valami ilyesmi cikket, de akkor már én is had találjak ki ilyen címet, és megteszem magam a világ legszebb emberének.

4. Nem tudom, de nem is akarom tudni, mivel inkább megbecsülöm azt, amim van, nem pedig "jobbra" vágyom.

5. Én a gazdagságot nem anyagi javakban mérem, de hát kinek mi az érték... Nekem a pénz az sosem volt, és sosem lesz érték.

6. Átlagos külsejű szegény lány? Gondolom megvan mind a két kezed, van két lábad is mellé, a szemeiddel is látsz, a szíved pumpálja az ereidbe a vért, az agyaddal tudsz gondolkodni. Mégis mit szeretnél még? Szerinted ez nem hatalmas csoda? Nem hatalmas csoda, hogy létezhetünk? Hogy létezik ez a bolygó, amin van elég víz és oxigén, hogy létezni tudjunk?

Komolyan nem értelek... Inkább hálát kéne adnod, hogy létezhetsz, nem ilyen hülyeségeken gondolkodnod meg másokhoz hasonlítgatnod magad.

2015. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megvannak az előnyei és a hátrányai is.

Gondolom rengeteg felszínes embert vonzanak be, akik képtelenek tartalmas kapcsolatokra, rengetegen próbálják kihasználni őket, és (főleg a kivételesen szép nők esetén) nem is veszik komolyan őket.


Nyilván jobb nagyon szépnek lenni, mint nagyon csúnyának, de átlagos (vagy annál egy kicsit szebb) külsővel szerintem praktikusabb az élet...

2015. nov. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!