Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértő egy ilyen vallomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő egy ilyen vallomás férfi számára?

Figyelt kérdés
Megtaláltam benne a lelki társam,bármit +tennék,h.a kapcsolat +maradjon,nem tudok a felesége/b.nője lenni, bàrmennyire szeretnék.Az 1. ember az èletemben,akiért hajlandó v.ok küzdeni, ő az 1.,akivel képtelen v.ok +szakítani a kapcsolatot,nem számít idő és tèr,kereszteződnek útjaink,megvàltozatatott,pozitív irànyba. Ez nem barátzóna. Megérti ezt egy férfi? (Bocsánat,a hely.írás miatt)27N
2015. nov. 14. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon romantikusnak hangzik amit irsz.

Ugyanakkor en atlato a suru fak kozott: te vagy hazas vagy pedig o, ami pedig egeszen undoritova teszi ezt a szep szerelmes vallomasodat.

2015. nov. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat fák:-)
2015. nov. 14. 01:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt privátba szántam,mellé ütöttem bocsánat.:-)
2015. nov. 14. 01:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni. :(
2015. nov. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zavaros.

Lelki szemetest akarsz,de nem lehetsz a nője.

Vagy mi van?

#1 jól mondta.Itt valaki házas...

2015. nov. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
+ jelet írsz "meg" helyett? Kizárt hogy 27 legyél. Agyilag legalábbis biztos nem. Irány a tini kategória kiscsillag!
2015. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira sértő, legfeljebb fájó, ha a férfi szerelmes beléd. Továbbá igazságtalan, mert te az érzelmi (lelki) igényedért lefoglalva tartanád az ő érzelmi (szerelmi) igényét, és miközben te megkapod, amit akarsz, ő nem kapja meg. Feltételezem, azért tetted fel a kérdést, mert ez a párkapcsolati igény részéről felmerült.
2015. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tisztelj már meg minket, hogy normálisan leírod a kérdésed. Vagy rossz kategóriát választottál.
2015. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudnám értelmezni, hogy akkor te most mit is akarsz! elképzelni nem tudnám, hogy mi van annak a nőnek a fejében aki ilyet ír...
2015. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!