Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek ha kiderülne egy srácról, hogy sokat sír?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A nők férfiatlannak tartják a sírást.
2015. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Érzelmesnek gondolom!

Ami számomra jó dolog,mert nagyon sok férfi nem az!

2015. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak is érzelmes emberek. Nekik is joguk van a síráshoz.


Csak van ez a h..lye nevelési szokás, hogy a férfi legyen olyan érzelemmentes, mint a kő. És ezért van ez a sztereotípia, hogy a férfiak gáznak érzik, ha sírnak. Csak mert ők a férfiak, erősek, szilárdak, nulla érzelemmel.


De belül ugyanolyan érzelmesek, mint a nők, csak a férfiak sajnos a társadalmi elvárások miatt elfojtják ezt.

2015. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy mi miatt szokott sírni.
2015. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem semmi bajom azzal, ha egy férfi kimutatja az érzelmeit. Azzal van bajom, ha nem mutatja ki.

Viszont ha valaki túlérzékeny, annak eleve problémái lehetnek az életben, és félő, hogy ő nem tudna erős támasz lenni, ha én igénylem. Ezért akkor tudnék rá férfiként tekinteni, ha törekszik a fejlődésre, dolgozik magán, a problémáin.

2015. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Magány, boldogtalanság, egyedüllét, sok stressz, folyamatos küzdelem, hogy jól menjen munka mellette folyamatos tanulás az egyetemen, és senki nem támogat.


Ez okozza a gyakori sírást.

2015. nov. 15. 12:12
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért nem olyan sírni való dolog..
2015. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

#3


Mondjuk a sírásnak megvan a maga helye. Ahol nem gáz: otthon, temetésen, ha valami felzaklat, ha szakítanad veled, barátnőd előtt kettesben, megható filmen/könyvön, ha épp depressziós vagy, fogásznál, tökönrúgás után, ha aggódsz nagyon valakiért, megszületik a gyereked, ha a csajod kiröhög mert kicsi a farkad (előtte dobd ki a csajt a csukott ablakon keresztül), ha megerőszakol egy regiment homokos, ha épp látod meghalni az egyik barátod, ha épp bejelenti a nőd hogy mától cuckhold (előtte ablakon ki), ha épp kirúgtak...


És ahol nem kéne: buszon ha épp elmegy előtted, rád mászott egy pók, nyavajgásból, ha épp veszít/nyer a fradi, ha Orbán/Gyurcsány épp lemond, ha lekakilt egy madár, hasmenés közben, ha épp elvitték előled az utolsó akciós kőbányais rekeszt, amikor Luszeszítá szakít Ármándóval, ha sértegetnek a cigók stb.

2015. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Leírtam az okát.
2015. nov. 15. 12:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenen sírok, akár egy megható történeten, filmen, stressz hatására...stb Nem szégyellem egyáltalán, és leszarom, hogy ki mit gondol róla. Amelyik nő szerint a sírás férfiatlan, azzal amúgy sincs dolgom, aki pedig szeret, az úgy szeret, ahogy vagyok. Szerintem az az igazán erős ember, aki képes kimutatni az érzéseit, nem pedig az, aki elnyomja őket.
2015. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!